Maciejowy Sad

Dodane przez:

, 5/04/2012

Ostatnia aktualizacja: 5/04/2012

Adres:
Wiśniowa 4
Miękinia, Dolnośląskie 55-330
Polska
Telefon: 605 33 11 95, 601 56 92 90
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.2 (6 głosów)
Dostarczamy: 
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie gospodarstwa jabłka oraz naturalny sok jabłkowy. Sok tłoczony jest na zimno, bez dodatku cukru wody i konserwantów. Zakupów można dokonać poprzez sklep internetowy. Więcej informacji ze strony www:

"Sprzyjający mikroklimat oraz specjalne, integrowane metody uprawy pozwalają nam uzyskiwać każdego roku wyjątkowe i zdrowe owoce. To właśnie ich smak nasi klienci doceniają najbardziej. Z myślą o zadowoleniu konsumentów postanowiliśmy urozmaicić asortyment. Dlatego już teraz można w naszym gospodarstwie nabyć sok jabłkowy, tłoczony na zimno, pasteryzowany. Proces produkcji polega na wyciskaniu soku ze świeżych owoców, umożliwia to zachowanie naturalnych witamin i składników.

Nasz sok jest tłoczony na zimno, pasteryzowany, naturalnie mętny, bez dodatku wody i cukru, bez konserwantów.

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu nasz sok jabłkowy, wyciśnięty z owoców wysokiej jakości, pochodzących z naszego gospodarstwa.

OFERTA:

SOK
Naturalny sok jabłkowy
Nasz sok jabłkowy jest tłoczony na zimno, naturalnie mętny i pasteryzowany. Wykorzystujemy tylko owoce pochodzące z naszego gospodarstwa. Odpowiedni dobór odmian zapewnia wyjątkowy smak tak bardzo odróżniający nasz sok od innych dostępnych na rynku. Nie dodajemy do niego cukru, wody ani konserwantów. Zawiera jedynie naturalnie występujące cukry a wystarczającą metodą konserwacji jest pasteryzacja czyli podgrzanie soku do odpowiedniej temperatury. Wykorzystujemy system BAG-in-BOX zapewniający szczelne i długotrwałe przechowywanie soku.
Wielu naukowców podkreślało wyższość naturalnych, mętnych soków nad klarownymi. Mętne soki jabłkowe zawierają cztery razy więcej związków z grupy polifenoli niż soki klarowne. Zapobiegają nowotworom i procesowi starzenia się oraz wzmagają ogólną odporność organizmu.
Obecnie oferujemy opakowania 5 i 3 litrowe. Każde z nich ma specjalny kranik, którego konstrukcja uniemożliwia dostęp powietrza do wnętrza woreczka z sokiem. Pozwala on zachować właściwości i smak nawet trzy tygodnie po otwarciu .
Nowością w naszej ofercie są małe opakowania szklane, butelki 0,33 l i 0,75 l.

JABŁKA
Uprawą jabłoni zajmujemy się ponad 20 lat. Przez cały ten czas doskonalimy nasze sady tak aby owoce były zdrowe i piękne co roku. Nasz region charakteryzuje się wyjątkowym mikroklimatem co umożliwia nam uprawę odmian ciepłolubnych. Klienci najbardziej doceniają walory smakowe naszych jabłek.
Uprawiane odmiany:
> Gala (paskowane sporty)
> Jonagold (czerwone mutanty: Rubinstar, Bourekamp, Jonica, Decosta, Supra)
> Szampion (Reno 2)
> Golden Delicious
> Idared
> Mutsu

Od paru lat prowadzimy doświadczenia z takimi odmianami jak Fuji (Kiku 8), Breburn, Pink Lady. Wyniki są obiecujące.
Oprócz powyższych odmian dostępne są u nas takie jak: Szara Reneta, Elstar, Delbarestivale, Early Geneva, Gloster,
Dysponujemy chłodniami z kontrolowaną atmosferą oraz sortownią umożliwiającą przygotowanie towaru wedle życzeń klienta. Obsługujemy klientów detalicznych, hurtowych oraz supermarkety.

KONTAKT:
LUTYNIA k/Wrocławia
ul. Wiśniowa 4, 55-330 Miękinia
tel. (071) 317 77 68, fax (071) 317 77 63
kom. 605 33 11 95, 601 56 92 90"

Ostatnio dodane w okolicy

Chleby z polskiej ziemi są wypiekane według starych, tradycyjnych metod, gdzie polepszacze czy konserwanty nie były stosowane w piekarnictwie. Nie zawierają w sobie żadnych niepotrzebnych dodatków,... Czytaj dalej »
w odległości: 5.28 km
Większość naszych produktów pochodzi od starannie wyselekcjonowanych lokalnych producentów, dzięki czemu docierają do nas w krótkim czasie, zachowując świeżość i najważniejsze walory smakowe.... Czytaj dalej »
w odległości: 10.84 km

Komentarze