Majątek Sławno

Dodane przez:

, 10/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 10/10/2011

Adres:
Sławno 96
Sławno, Łódzkie 26-332
Polska
Telefon: 44 757 17 69
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie soki jabłkowe pitne, koncentraty jabłkowe, jabłecznik oraz wina. Produkcja metodą tradycyjną. Wiecej informacji ze strony www gospodarstwa:

"Majątek Sławno należy do rodziny Chachulskich od trzech pokoleń. Zamiłowanie do ziemi i jabłek zapoczątkował Tadeusz Chachulski, ekonomista z wykształcenia. W 1927 roku rozpoczął uprawę jabłek. Dzięki swoim kontaktom z najwybitniejszymi profesorami z Instytutu Sadownictwa w Skierniewicach założył 30 ha gospodarstwo sadownicze. Wykorzystał najnowsze odmiany i technologie uprawy. Ten proces jest kontynuowany i trwa do dziś. Uwieńczeniem całorocznej pracy jest zbiór ręczny i zmagazynowanie jabłek w przechowalni.

Aby sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu na soki jabłkowe pitne, koncentraty jabłkowe i jabłecznik, w 1996 roku założyliśmy własną przetwórnię soku. Produkujemy sok jabłkowy, który sprzedajemy w postaci surowej, nieprzetworzonej, nie konserwowanej do różnych zakładów, np. produkujących koncentrat jabłkowy o wyjątkowych walorach smakowych i niepowtarzalnym aromacie polskich jabłek. Produkcja odbywa się przez cały rok i spełnia najważniejsze standardy higieniczne i ekologiczne."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo eko-turystyczne oferujące kuchnię regionalną opartą na zdrowej, ekologicznej żywności wyprodukowanej we własnym gospodarstwie. Więcej ze strony www: "Uroczy duży dom na końcu wsi i... Czytaj dalej »
w odległości: 26.66 km
Sklep ma w ofercie żywność certyfikowaną i od lokalnych dostawców. Współpracujemy z gospodarstwami z powiatu koneckiego oraz dalej z woj. świętokrzyskiego oraz zaufanymi producentami z całej Polski.... Czytaj dalej »
w odległości: 28.99 km

Komentarze