MAŁE GOSPODARSTWO ROLNE KONFITURKA

Dodane przez:

, 6/02/2017

Ostatnia aktualizacja: 17/01/2018

Adres:
Mniszew, Mazowieckie 26-910
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.8 (4 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Małe Gospodarstwo Rolne KONFITURKA powstało z miłości do naturalnego smaku świeżych owoców i soków. Każdego dnia dokładamy starań, by nasze produkty rozpieszczały podniebienia i oferowały najwyższą jakość, do której chce się wracać podczas każdego posiłku.

Zajmujemy się uprawą owoców i prowadzimy mały sad, w którym rosną jeżyny, jabłka i czarny bez. Chronimy i odżywiamy rośliny w sposób naturalny, korzystając z nawozów na bazie ziół, które samodzielnie przygotowujemy, dbając tym samym o środowisko.

Małe Gospodarstwo Rolne KONFITURKA jest ulubionym miejscem Klientów wybierających w sposób świadomy najlepsze produkty, takie jak świeże owoce i pochodzący z nich sok. Specjalizujemy się w uprawie malin, które nie tylko kuszą swoim aromatem, ale są również źródłem magnezu, wapnia, żelaza oraz witaminy C, E, B1, B2 czy B6. Sięgając po garść malin możemy złagodzić stan gorączkowy, problemy żołądkowe i wzmocnić swoją odporność.

W naszym gospodarstwie możesz kupić dla siebie i swoich bliskich maliny i soki, które ze względu na posiadane właściwości warto dodać do swojego menu. Postaw na zdrowie i zaproponuj sobie, i swojej rodzinie to, co najlepsze.

Dzięki zadowoleniu naszych Klientów możemy nieustannie się rozwijać i budować miejsce, w którym wyjątkowy smak i wysoka jakość produktów idą ze sobą w parze. Małe Gospodarstwo Rolne KONFITURKA to miejsce pełne dobroci naturalnego świata, zapraszające do skosztowania i pozostania z nami na dłużej.

Chcesz wybierać tylko najlepsze owoce i zdrowe soki? Poznaj naszą ofertę i dołącz do grona osób świadomych tego, co jedzą :)

Ostatnio dodane w okolicy

Prowadzę gospodarstwo rolne, które zajmuję się uprawą zdrowych oraz ekologicznych warzyw i owoców. Posiadam certyfikat potwierdzający jakość moich produktów. Aktualnie w sprzedaży mam: - ziemniaki(... Czytaj dalej »
w odległości: 4.18 km
Jesteśmy małą, rodzinną firmą zlokalizowaną w gminie Warka - zagłębiu sadowniczym. Produkcja owoców w naszej rodzinie sięga kilku pokoleń wstecz. W ostatnim czasie postanowiliśmy rozwinąć działalność... Czytaj dalej »
w odległości: 5.15 km

Komentarze