Mark-Drob PRZEDSIĘBIORSTWO DROBIARSKIE Irena i Piotr Markiewicz spółka jawna

Dodane przez:

, 12/07/2012

Ostatnia aktualizacja: 12/07/2012

Adres:
Obornicka 20
Chludowo, Wielkopolskie 62-001
Polska
Telefon: 61 811 64 30
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.5 (4 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

MARK-DROB działa na polskim rynku od 1968 roku. Korzenie firmy wywodzą się z Gospodarstwa Rolnego, zajmującego się początkowo produkcją jaj konsumpcyjnych. Obecnie posiadamy własną hodowlę kurcząt brojlerów oraz ubojnię. Przedsiębiorstwo zajmuje się również wytwarzaniem tuszek kurcząt i jej elementów.

MARK-DROB jest firmą w 100% z polskim kapitałem. Od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej (2004r.) posiadamy pozwolenie na handel wyrobami na rynkach Wspólnoty. Natomiast od początku istnienia współpracujemy z tymi samymi kontrahentami, co świadczy o ich zaufaniu i świadomości najwyższej jakości.

Naszą misją jest produkcja najwyższej jakości wyrobów. Jest to możliwe dzięki kontroli produkcji na każdym etapie. Wieloletnie doświadczenie, nieustanne doskonalenie procesu wytwarzania i personelu pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie świeże tuszki kurczaka oraz jego elementy i podroby. Wśród dostępnych produktów znajdą Państwo następujące pozycje:

- kurczak (także rożnowy),
- ćwiartka,
- udko,
- filet (pojedynczy bez skóry i kości),
- skrzydełka,
- szyjki,
- łapki
- wątróbka,
- żołądki,
- serca,
- porcje rosołowe (małe i duże),
- udziec,
- podudzie.

Ostatnio dodane w okolicy

Gościniec oferuje potrawy kuchni tradycyjnej w oparciu o produkty lokalne. W przetwórni do nabycia soki, syropy, powidła oraz dżemy. Więcej ze strony www: "GOŚCINIEC: Gryszczeniówka to przytulne... Czytaj dalej »
w odległości: 3.02 km
Jesteśmy firmą rodzinną, działającą w branży gastronomicznej od 1995 roku. Od samego początku naszej działalności serwujemy dania kuchni polskiej i regionalnej, przygotowane według tradycyjnych... Czytaj dalej »
w odległości: 8.13 km

Komentarze