Mark - sękacze mazurskie

Dodane przez:

, 10/04/2012

Ostatnia aktualizacja: 10/04/2012

Adres:
Słowiańska 32a
Giżycko, Warmińsko-Mazurskie 11-500
Polska
Telefon: +48 87 428 32 71
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3 (2 głosy)
Dostarczamy: 
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Zakład oferuje sękacze sporządzane według starej receptury z 1905 roku na bazie naturalnych składników najwyższej jakości. Zakupów można dokonać poprzez sklep internetowy. Dostępne są sękacze o wysokości od 12 do 60 cm. Sękacz Mazurski został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Więcej informacji ze strony www zakładu:

"Pomysł na uruchomienie naszej firmy zaczerpnęliśmy z rodzinnej tradycji pieczenia sękacza. W 1990 roku postanowiliśmy uruchomić produkcję, która oparta jest na tradycyjnej ludowej recepturze. Do sukcesu dochodziliśmy powoli wytwarzając i udoskonalając technologię i recepturę wypieku, co pozwoliło na wydłużenie okresu przydatności do spożycia.

Przez te wszystkie lata, z roku na rok modernizowaliśmy i udoskonalaliśmy nasz zakład, dzięki czemu mogliśmy nawiązać współpracę z sieciami hipermarketów w Polsce.Uzyskaliśmy wiele nagród i wyróżnień za wysoką jakość naszego produktu. Posiadamy wdrożony system jakości HACCP i higieny żywności.

Cieszy nas to, że sięgając do tradycji,wyrób nasz utożsamiany jest z regionem, a wykwintny smak sękacza kojarzy się z pięknymi Mazurami, a przede wszystkim z miejscem jego produkcji - Giżyckiem.

Sękacz Mazurski został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

OFERTA:
Swoje sękacze oferujemy w szerokiej gamie wagowej:od 20 dag do 10 kg i różnej wysokości: od 12 do 60cm.
Produkujemy je w wielu smakach:od sękacza tradycyjnego, po sękacze w polewach i posypkach.
Pakujemy je w ozdobne worki tomofanowe i kartony z ekologicznej tektury oraz specjalne opakowania ozdobne typu prezent.
Z okazji świąt, wakacji, dołączamy do naszych wyrobów specjalne edycje kart ozdobnych.

KONTAKT:
Zakład Produkcyjno-Handlowy “MARK”
11-500 Giżycko
ul.Słowiańska 32a
Tel. +48 87 428 32 71
Fax +48 87 428 40 91"

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo ekologiczne i agroturystyczne założone w 2007 roku we wsi Ublik na Mazurach. Certyfikat ekologiczny nieprzerwanie od 2007 roku. W uprawach gryka, owies, żyto, ziemniaki, warzywa i trawy... Czytaj dalej »
w odległości: 17.88 km
W ofercie głównie wędzone według starej receptury ryby mazurskie, dodatkowo można zakupić również ryby morskie. Istnieje możliwości konsumpcji zakupionych ryb na miejscu na świeżym powietrzu pod... Czytaj dalej »
w odległości: 25.03 km

Komentarze