Masarnia u Jana

Dodane przez:

, 5/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 5/10/2011

Adres:
Studziwodzka 51
Bielsk Podlaski , Podlaskie 17-100
Polska
Telefon: 48 85 730 80 03
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.5 (6 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Wędzonki, kiełbasy i pasztety wg staropolskich receptur. Więcej informacji ze strony www "Masarnia u Jana":

"Masarnia u Jana powstała w 1995 roku i jest rodzinną firmą produkującą wyroby wędliniarskie metodą tradycyjną, skierowane do wymagających klientów, którzy poszukują zdrowych i smacznych wędlin. Mieści się ona w regionie Zielonych Płuc Polski w malowniczej miejscowości Bielsk Podlaski. Właścicielem firmy jest mistrz wędliniarstwa Jan Jóźwiuk.

Zajmujemy się wyrobem wędzonek, kiełbas oraz pasztetów opartych na staropolskich recepturach. Do wyrobu wędlin używamy mięsa dostarczonego od lokalnych gospodarstw rolnych. Nasze wędliny wytwarzane są starą metodą poprzez zalewanie lub dojrzewanie. Do peklowania używamy soli kuchennej, przypraw ziołowych oraz czosnku. Następnie wędliny wędzone są w tradycyjnej wędzarni nad ogniem w naturalnym dymie, który powstaje ze spalenia drewna olchowego oraz drewna wiśni. Wszystko to sprawia że wędliny nasze mają niepowtarzalny smak, aromat ziół oraz zapach dymu.

Zakład nasz spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów (HACCP). Posiadamy prawo sprzedaży naszych wyrobów na rynek krajowy. Celem naszym jest zaspokojenie potrzeb konsumenta poprzez stałe poprawianie jakości naszych wędlin. Wędliny mistrza Jana cieszą się szerokim uznaniem wśród klientów.

NASZE WYROBY: Kiełbasa swojska, Kiełbasa domowa, Kiełbasa pieczona, Kiełbasa chłopska, Kiełbasa palcówka, Kiełbasa luksusowa, Kiełbasa staropolska, Kiełbasa krakowska, Szynka wędzona, Polędwica wędzona, Baleron wędzony, Boczek wędzony, Salceson wiejski, Kiszka wiejska, Pasztet Jana."

Wykaz sklepów z którymi współpracuje Masarnia u Jana: http://www.masarniaujana.com.pl/sklepy.php

KONTAKT
Biuro handlowe:
Z.P.H.U. "U Jana"
ul. Studziwodzka 51
17-100 Bielsk Podlaski
Tel. / fax: + 48 85 730 80 03
pon.- pt. 4.00-18.00
sob. 4.00- 18.00

Ostatnio dodane w okolicy

Pasieka w sąsiedztwie Puszczy Białowieskiej. Wiecej informacji ze strony www: "Pasieka Rodzinna Grycuk istnieje od 1972 roku. Prowadzimy ją wspólnie z żoną i synem Aleksym, który jednocześnie jest... Czytaj dalej »
w odległości: 25.32 km
Serowarnia "Sery z Puszczy Białowieskiej" znajduje się w Hajnówce w woj. podlaskim na skraju jedynego lasu naturalnego w Europie! Puszcza Białowieska to szczególny obszar, który cechuje wyjątkowa... Czytaj dalej »
w odległości: 26.41 km

Komentarze