Mazurskie Smaki - gospodarstwo rolne i sklep z wędlinami

Dodane przez:

, 10/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 10/11/2011

Adres:
Marcinkowo 33
Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie 11-700
Polska
Telefon: 511733236
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.7 (9 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie wędliny wyprodukowane w oparciu o mięso pozyskane z własnego gospodarstwa. Więcej informacji ze strony www:

"O firmie Gospodarstwo rolne/ Sklep z wędlinami "Mazurskie smaki" Olender
Zajmujemy się przetwórstwem i sprzedażą tradycyjnych wędlin i wyrobów z mięsa wieprzowego wyprodukowanego w naszym gospodarstwie. Nasze gospodarstwo znajduje się w sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla. W naszym sklepie "Mazurskie smaki" mają Państwo możliwość zakupienia doskonałej jakości wędlin, które są przygotowywane według sprawdzonych receptur. Nasze wędliny idealnie nadają się na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. W związku z rosnącym zainteresowaniem na tego typu produkty, oferujemy Państwu przygotowanie wiejskich stołów na imprezy okolicznościowe. Domowe wędliny cieszą się dużym zainteresowaniem, a to za sprawą ich niepowtarzalnego smaku. Polecamy Państwu nasze ekologiczne wyroby!

PRODUKTY I USŁUGI
Pieczony prosiak
Jednym z naszych produktów jest prosiak pieczony w wędzarni opalanej drewnem.

Tradycyjne wędliny
Nasze wędliny są wytwarzane z mięsa wyprodukowanego we własnym gospodarstwie, mięso jest peklowane według starych tradycyjnych receptur, i wędzone w wędzarni opalanej drewnem olszowym. Posiadamy certyfikat sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla.

Wiejskie stoły
W naszej ofercie znajduje się również organizacja wiejskich stołów na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania itp.

SIEDZIBA FIRMY
11-700 Mrągowo, Marcinkowo 33
woj.warmińsko-mazurskie
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9-20, Sob: 9-20."

Ostatnio dodane w okolicy

Ekologiczne gospodarstwo specjalizujące się w tradycyjnej produkcji serów owczych i z mleka krowiego. Ranczo Frontiera na Mazurach poleca ekologiczne sery owcze 100% wytworzone ze świeżego mleka... Czytaj dalej »
w odległości: 9.57 km
Jora Siedlisko to urokliwe miejsce położone w sercu Mazur, pomiędzy Mikołajkami a Mrągowem. Nasz dom położony jest na kolonii skąd rozpościera się piękny widok na pagórkowate tereny najpiękniejszej... Czytaj dalej »
w odległości: 11.59 km

Komentarze