Mikołajki - gospodarstwo rybackie

Dodane przez:

, 14/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 14/11/2011

Adres:
Mrągowska 14
Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie 11-730
Polska
Telefon: 87 4216332
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3 (9 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie świeże ryby z mazurskich jezior. Na miejscu sklep rybny oraz smażalnia gdzie można zamówic gotowe potrawy. Dodatkowo istnieje mozliwość samodzielnych połowów. Gospodarstwo oferuje również przetwórstwo świerzych ryb oraz usługi wędzarnicze. Więcej informacji ze strony www:

"O FIRMIE
Gopodarstwo Rybackie „Mikołajki” powstało z przekształcenia PGRyb Giżycko w 1994 roku i od tej pory funkcjonuje jako spółka.

OFERTA

Sprzedaż ryb
Ryby przetrzymujemy w sadzach na jeziorze, dzięki temu można u nas kupić ryby żywe, nadające się do zarybień, jak i do konsumpcji. Głównie są to:
• węgorz,
• szczupak,
• okoń,
• sandacz,
• lin,
• leszcz,
• karaś.
Na parterze biurowca naszego gospodarstwa znajduje się sklep rybny, w którym można kupić zawsze świeże rybki. W naszej ofercie znajdują się również ryby czyszczone, filety, ryby mrożone i wędzone. Wszystkie te produkty możemy zapakować próżniowo w celu przedłużenia ich trwałości.

Usługi wędzarnicze
Ryby wędzimy na gorąco, drewnem olchowym, w specjalistycznych komorach wędzarniczych. W naszej ofercie dominują :
• węgorz,
• sielawa,
• sieja,
• sum,
• troć,
• tołpyga
• leszcz.
Ich złocisty kolor, intensywny aromat i fenomenalny smak świeżo wędzonej ryby znane są w okolicy i nie tylko.
Uwędzone ryby możemy zapakować próżniowo i przedłużyć w ten sposób okres przydatności do spożycia. Takie pakowanie produktu umożliwia nam np. bezpieczny transport ryb samochodem lub ich wysyłkę samolotem w najdalsze zakątki świata.

Odłowy ryb na zlecenie, doradztwo
Dokonujemy odłowów na zlecenie wszelkimi narzędziami rybackimi, służymy fachową wiedzą i rzetelnym doradztwem w zakresie jeziorowej gospodarki rybackiej. W naszej spółce pracują mistrzowie rybaccy z ponad 40-letnim stażem, którzy dysponują ogromnym doświadczeniem w dziedzinie rybactwa jeziorowego. Posiadamy sprzęt i ludzi z odpwiednimi umiejętnościami aby złowić każdą rybę.

Smażalnia ryb
W naszej smażalni podawane są ryby pochodzące z połowów własnych. U nas ryby są najświeższe bo na patelnię trafiają zaraz po złowieniu przez naszych rybaków, bez magazynowania i transportowania. Doświadczone kucharki przygotowują niezmiennie pyszne rybki, które można konsumować popijając zimne piwko w cieniu naszej smażalni, tradycyjnie krytej trzciną. Z wielogatunkowej mieszanki ryb i warzyw przygotowywana jest zupa rybna o niezapomnianym smaku i aromacie.

Przetwórstwo
Oferujemy ryby czyszczone, czyli skrobane i patroszone. Robimy również tuszki i filety. Mamy możliwość próżniowego pakowania naszych produktów w celu lepszego zachowania ich walorów kulinarnych podczas długiego przechowywania.

Wędkarstwo
Wykaz jezior udostępnionych do wędkowania
1. Tałty - ryńskie
2. Mikołajskie
3. Bełdan
4. Płociczno
5. Zelwążek
6. Ołów
7. Tałtowisko
8. Głębokie
9. Jorzec
10. Inulec
11. Orle

KONTAKT
Gospodarstwo Rybackie "Mikołajki", Sp. z o.o.
ul. Mrągowska 14
11-730 Mikołajki
tel. 087 4216332
fax 087 421633."

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo agroturystyczne oferujące dania kuchni regionalnej, własne przetwory, mięsa, kiełbasy, sery. Wszystkie potrawy przygotowane są przez gospodarzy z produktów pochodzących z terenu... Czytaj dalej »
w odległości: 4.61 km
Jora Siedlisko to urokliwe miejsce położone w sercu Mazur, pomiędzy Mikołajkami a Mrągowem. Nasz dom położony jest na kolonii skąd rozpościera się piękny widok na pagórkowate tereny najpiękniejszej... Czytaj dalej »
w odległości: 10.52 km

Komentarze