Miłkowska Chata - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 22/05/2013

Ostatnia aktualizacja: 3/06/2013

Adres:
Stawy Rybne Miłków
Miłków k/ Woli Mołodyckiej, Podkarpackie 37-522
Polska
Telefon: 606413753
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Miłkowska Chata – to drewniany dom znajdujący się przy łowisku wędkarskim "Stawy Rybne Miłków", niedaleko miejscowości Wola Mołodycka (Lasy Sieniawskie, woj. podkarpackie).

Chata stoi nieco na uboczu, dzięki czemu osoby tam przebywające odczuwają pełen komfort. Jest tu cicho, spokojnie i dyskretnie. Domek wynajmujemy wyłącznie w całości. Do dyspozycji gości jest 12 miejsc noclegowych w dwóch pokojach na górze oraz salonie na dole domku. Chata ma swój niepowtarzalny „miłkowski” klimat. Cała z drewna, z gorącym cegielnianym piecem „z duszą” w kuchni i ognistym kominkiem w salonie. Przy domku, do dyspozycji gości także zadaszony taras i grill oraz piaskownica i huśtawki dla maluchów. Dla gości prowadzimy także ogródek, w którym wyłącznie zdrowe i całkowicie ekologiczne warzywa i owoce.

Nasz domek to doskonałe miejsce zarówno na weekendowy rodzinny wypad, jak i imprezę integracyjną dla grupy znajomych.

Więcej informacji pod nr tel. +48 883-051-883 i na naszej stronie
www.milkowskachata.pl

Ostatnio dodane w okolicy

"W samym środku podkarpackich lasów, daleko od cywilizacji znajdują się prywatne stawy rybne „Miłków” – istny RAJ DLA WĘDKARZY i ludzie ceniących sobie ciszę,... Czytaj dalej »
w odległości: 0.64 km
Oferowane produkty rolne: ziemniaki, pszenica, mąka pszenna, otręby pszenne. Oświadczam, że produkty rolne są bezpieczne dla konsumenta i nie zawierają pozostałości środków ochrony roślin... Czytaj dalej »
w odległości: 16.54 km

Komentarze