Młyn Ruda - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 6/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 6/11/2011

Adres:
Ruda 13
Rogoźno, Wielkopolskie 64-610
Polska
Telefon: 602 887 684
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.2 (21 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie gospodarstwa tradycyjny chleb wiejski własnego wypieku. Więcej informacji ze strony www:

"Gospodarstwo Agroturystyczne Młyn – Ruda prowadzone jest przez rodzinę Piątkowskich od 2004 roku. Rodzina posiada kilkupokoleniowe tradycje młynarskie stąd też siedziba gospodarstwa, nieprzypadkowo mieści się w zabytkowym, w pełni sprawnym technicznie młynie z 1941r. zlokalizowanym w Rudzie koło Rogoźna. Korzystając z wyjątkowych atrakcji walorów najbliższego otoczenia, gospodarstwo oferuje swoim gościom: chleb wiejski własnego wypieku, tradycyjną żywność, aktywny wypoczynek w formie spływów kajakowych oraz biesiady przy ognisku w urokliwym zakątku nad rzeką.

Chleb własnego wypieku
W naszym gospodarstwie można nabyć prawdziwy chleb własnej roboty na naturalnym zakwasie. Wykonany według starej, tradycyjnej receptury, wypiekany w piecu opalanym drewnem. Amatorzy tego chleba dla jego niepowtarzalnego smaku przyjeżdżają do nas z bardzo odległych zakątków wielkopolski i nie tylko…
- chleb mały (ok. 1,5 kg)
- chleb duży (ok. 3 kg)
Wystarczy zamówić telefonicznie, lub po prostu przyjechać po ten jedyny w swoim rodzaju wypiek do Gospodarstwa Agroturystycznego Młyn – Ruda. Naprawdę warto!"

Ostatnio dodane w okolicy

W kwietniu 2011 roku rozpoczęliśmy hodowlę kur zielononóżek. Wybraliśmy tę rasę kur ponieważ znoszą one jajka znakomite w smaku, zawierają do 30 % mniej cholesterolu od zwykłych jaj, jak również... Czytaj dalej »
w odległości: 8.98 km
Od 2015 roku wytwarzamy wędliny tradycyjne oparte na naturalnych przyprawach, bez konserwantów, powstałe na bazie autorskich receptur. Nasze wyroby stanowią zdrową i opartą na wysokiej jakości... Czytaj dalej »
w odległości: 14.32 km

Komentarze