Molino-tortille kukurydziane

Dodane przez:

, 3/12/2011

Ostatnia aktualizacja: 3/12/2011

Adres:
ul. Źródlana 28
Bibice, Małopolskie 32-087
Polska
Telefon: 692 685 616
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
10
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy małą rodzinną firmą, produkującą świeże tortille kukurydziane. Są to jedyne na rynku tortille świeże, naturalne i wykonane dokładnie według tradycyjnej receptury meksykańskiej. Produkujemy również przekąski -tostady-chrupiące chipsy kukurydziane w różnych smakach (korzenne, chili, kminkowe i sezamowe).

Do naszych produktów nie dodajemy żadnych polepszaczy, utrwalaczy ani konserwantów. Wykorzystujemy tylko kukurydzę niemodyfikowaną genetycznie.

Co istotne nasze produkty nie zawierają glutenu dlatego bez obaw mogą ich używać osoby na diecie bezglutenowej. Są produktem niskosodowym, więc wskazanym dla osób z nadciśnieniem (dla porównania kromka chleba pełnoziarnistego zawiera 500 mg sodu, a 2 tortille ok. 25 mg), nie zawierają cholesterolu, zawierają w ponad połowie kwasy tłuszczowe nienasycone.

Nasze produkty nie stwarzają ryzyka dla alergików, gdyż w naszym zakładzie nie używamy soi, żadnych orzechów, mleka ani jajek.

Produkty te są również odpowiednie dla wegan, nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Zapraszamy!

Ostatnio dodane w okolicy

Zapraszamy do sklepu z bogatym asortymentem warzywno-owocowym prosto z gospodarstwa: Sadowniczo-szkółkarskie w Marcyporębie www.dudek-sad.pl . Oferujemy bogaty wybór odmian JABŁEK i GRUSZEK. W... Czytaj dalej »
w odległości: 7.52 km
Paczka Jakuba to kompozycja ekologicznych warzyw, owoców i pełnowartościowych produktów, które co tydzień starannie wybieramy i dostarczamy do Twojego domu. Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w... Czytaj dalej »
w odległości: 7.57 km

Komentarze