Naturalne soki jabłkowe Soczysta natura - firma BioGrim

Dodane przez:

, 21/08/2013

Ostatnia aktualizacja: 21/08/2013

Adres:
Wojciechów 26, Lubelskie 24-335 Łaziska
Polska
Telefon: (+48) 507 191 696
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Nasza firma rodzinna BioGrim mieści się w Wojciechowie koło Łazisk, woj lubelskie. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją naturalnych soków jabłkowych "Soczysta natura". Nasze produkty, to najwyższej jakości naturalny, mętny sok jabłkowy, bez żadnych dodatków typu: dodatkowa woda, barwniki, konserwanty, aromaty czy cukier. Nasze produkty to sama zdrowa natura, gdyż proces produkcji umożliwia zachowanie wszelkich wartości odżywczych i zdrowotnych, które tak ważne są dla organizmu człowieka.

Misja, którą się kierujemy w naszej działalności, to szerzenie zdrowego odżywiania, począwszy od lat najmłodszych. Dlatego właśnie od trzech lat jesteśmy dostawcą w programie "Owoce w szkole". Jest to dla nas wielka satysfakcja, gdy wiemy, że tylko w tym roku, prawie 8000 dzieci z woj. lubelskiego oraz sąsiednich, miało zapewnione wszystkie składniki niezbędne do funkcjonowania organizmu, dzięki porcji naszego naturalnego soku i dodatkowym owocom i warzywom.

Nasza produkcja nie ogranicza się tylko do produkcji naturalnego soku z jabłek. Oferujemy również mieszanki smakowe na bazie jabłka, które pojawiają się sezonowo. Proponujemy takie smaki jak: jabłko-marchew, jabłko-malina, jabłko-truskawka, jabłko-rokitnik, jabłko-aronia, a także jabłko-buraczek. W najbliższym czasie zaskoczymy Państwa dodatkowymi smakami, które na pewno wzbudzą nie małe zainteresowanie.

Nasze produkty zostały nagrodzone za swoje walory smakowe i zdrowotne, otrzymując:

I miejsce za naturalny sok jabłkowy w konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" Janowiec 2012r.

I miejsce za naturalny sok w konkursie na "Najlepszy produkt lokalny w kategorii kulinaria w ramach I Święta Produktu Lokalnego" w Opolu Lubelskim 2013r.

I miejsce za naturalny sok jabłkowo-buraczkowy w konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" Zamość 2013r.

Nominacja do nagrody "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" za naturalny sok jabłkowy "Soczysta natura" w konkursie "Perły 2013", który odbędzie się 22 września 2013r., podczas międzynarodowych targów spożywczych "POLAGRA-FOOD" w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych produktów oraz ich oceny, a także do współpracy w zakresie dystrybucji soków w Państwa regionie. Oferujemy również usługi tłoczenia soków.

Zapraszamy na naszą stronę i sklep internetowy: www.biogrim.pl , a także profil na facebook: https://www.facebook.com/soczystanatura.biogrim oraz twitterze: https://twitter.com/biogrim_pl

Dane kontaktowe:
e-mail: maryniowski1@o2.pl lub kontakt@biogrim.pl

Ogłoszenia

21/08/2013
Lubelskie

Firma BioGrim oferuje naturalne, mętne soki jabłkowe bez dodatków wody, cukru, barwników, konserwantów czy aromatów. Nasze produkty są całkowicie naturalne i zdrowe, dzięki procesowi produkcji, który umożliwia zachowanie przez soki wartości odżywczych oraz naturalnego, wspaniałego smaku. Soki pakowane są w worki typu BAG-IN-BOX oraz kartony firmowe. Możliwość zakupu samych worków. W asortymencie posiadamy również buteleczki 0.25l w smakach jabłko-rokitnik, jabłko-aronia, jabłko-truskawka.Oferujemy również mieszanki jabłko-marchew, jabłko-malina, jabłko-aronia, jabłko-truskawka, jabłko-rokitnik (dużo witaminy C), oraz w niedalekiej przyszłości wspaniałe, zaskakujące nowe, zdrowe mieszanki. Zapraszamy do skosztowania o oceny. Produkty wielokrotnie nagradzane. Zakres sprzedaży - teren całego kraju
Sklep internetowy i strona: www.biogrim.pl
Kontakt mailowy: maryniowski1@o2.pl lub kontakt@biogrim.pl
Telefon: (+48) 507191696

Serdecznie zapraszamy.

Ostatnio dodane w okolicy

Winnica o pow. 0,05 ha położona jest na wysokim brzegu Wisły (oddalona 150 m od brzegów rzeki). Gleba kamienista (biały wapień). Winnicę założono w 2006 roku. Uprawia sie tam odmiany vitis vinifera... Czytaj dalej »
w odległości: 5.57 km
O nas Jesteśmy czwórką młodych entuzjastów dla których uprawa ziemi to coś więcej, niż produkowanie warzyw i owoców. Wierzymy, że każdy poprzez codzienne wybory żywieniowe może zmieniać świat –... Czytaj dalej »
w odległości: 27.05 km

Komentarze