NIEBO W GĘBIE

Dodane przez:

, 22/09/2015

Ostatnia aktualizacja: 22/09/2015

Adres:
ul. Adama Mickiewicza 9 A
Wejherowo, Pomorskie 84-200
Polska
Telefon: 510199736
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Sklep zajmuje się sprzedażą i promocją produktów regionalnych, tradycyjnych i lokalnych. Misją przedsiębiorstwa jest przybliżenie konsumentom tej kategorii produktów.
Na naszych półkach znajdziecie Państwo najwyższej jakości produkty spożywcze. Proponujemy wyroby z małych rodzinnych firm, dla których najważniejszy jest smak i jakość. Produkują z polskich surowców według starych receptur. Wiele z nich znajduje się na liście Produktów Regionalnych i Tradycyjnych, posiada także znak Dziedzictwa Kulinarnego. Są to między innymi : wędliny, sery, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, przyprawy , soki i nektary, produkty bezglutenowe i wiele innych. Współpracujemy również z Kołem Gospodyń Wiejskich promując ich produkty.
https://www.facebook.com/NIEBO-W-GĘBIE

Ostatnio dodane w okolicy

ZDROWA ŻWNOŚĆ. Herbaciarnia Wejherowo zaprasza do jedynego w Wejherowie profesjonalnego sklepu ze zdrową żywnością. Oferujemy szeroką ofertę żywności BIO, żywność bezglutenowa, żywność dla wegan i... Czytaj dalej »
w odległości: 0.08 km
Figa z makiem to sklep ze zdrową żywnością mieszczący się w Wejherowie. Posiadamy duży wybór produktów z certyfikatami ekologicznymi. Oferujemy żywność bezglutenową, bez laktozy oraz dla diabetyków.... Czytaj dalej »
w odległości: 0.35 km

Komentarze