Małopolskie

8/01/2019
Sprzedam czosnek z certyfikatem ekologicznym. Ponadto w ciągłej sprzedaży: ziemniaki ,topinambur, mąki razowe pszenne, żytnie i orkiszowe z ziarna ekologicznego z naszego gospodarstwa zmielone na tradycyjnych kamiennych żarnach, przetwory warzywne tj. ogórki, kapusta, czosnek kiszone i marynowane oraz sałatki sporządzone w/g oryginalnych starych receptur... Cena do uzgodnienia, kontakt 18 446 62 42 Czytaj dalej »
11/10/2018
Sprzedam jaja wiejskie z wolnego wybiegu zawsze świeże co tygodniowa dostawa . Czytaj dalej »
18/09/2018
Sprzedam ekologiczne jajka perliczek,ptaki są na wolnym wybiegu żywią się tym co sobie uzbierają,. Jajka perlicze można przechowywać w lodówce w temp.3-4 stopniena plusie nawet do8 miesięcy. Jajka wysyłam pocztą za pobraniem (zapakowane w specyjalne opakowania) Okres niesności perliczek zaczyna się od maja i trwa tylko do końca września. Więcej info telefonicznie(695555635) Czytaj dalej »
16/07/2018
Szukasz świeżych warzyw, bez nawozów i od zaufanego rolnika? Jestem młodym rolnikiem i od kilku lat z pasją uprawiam zdrowe warzywa. Nie stosuję żadnych sztucznych nawozów, oprysków ani chemii, aby zapewnić moim warzywom maksymalną ilość witamin i składników mineralnych. Oferuję cotygodniową lub dwutygodniową paczkę w której znajduje się od 6 do 10 sezonowych warzyw. Dostawa w promieniu 50 km lub odbiór osobisty z domu rolnika. Na zdjęciach przykładową paczka. Cena: 40-60 zł w zależności od dostępnych w danym tygodniu warzyw. Koszt dostawy 10 zł Osoby, które wolą samodzielnie... Czytaj dalej »
10/07/2018
Witam, Mamy w ofercie bazylie cieta w cenie 3 zl/peczek. Bazylia uprawiana jest w gruncie na swiezym powietrzu co sprawia, ze jest bardzo aromatyczna i niewrazliwa na zmiany temperatury jak ziola z upraw tunelowych W uprawie nie stosujemy pestycydow, herbicydow i innych -ydow ani tez nawozow sztucznych. Czytaj dalej »
10/07/2018
Witam, Mamy w ofercie buraki lisciowe (chard, bocwina) w cenie 2 zl/peczek. W uprawie nie stosujemy pestycydow, herbicydow i innych -ydow ani tez nawozow sztucznych. Czytaj dalej »
10/07/2018
Witam, Mamy obecnie w sprzedazy piekne cukinie (na sztuki) w cenie 3zl/szt. W uprawie nie stosujemy herbicydow, pestycydow i innych -ydow ani tez sztucznych nawozow. Czytaj dalej »
23/01/2018
witam, oferuję drób z własnego gospodarstwa hodowany na własnej paszy. Kurczaki są zawsze świeże mięso nadaje się do gotowania i pieczenia .szczegolnie dla malych dzieci i ludzi ktorzy nie chcą jeść chemi . w naszej ofercie to kurczak brojler i kaczki cena 1 kg to 12 zł gotowego ubitego waga 1 sztuki to 2,4 kg. możliwość stalej współpracy i dostawy SERDECZNIE . ZAPRASZAMY tel.607247472 Czytaj dalej »
4/12/2017
Worki w technologii Bag in Box produkowane przez naszą firmę mają pojemność od 3 do 220L (3,5,10,20,220L) Worki te stosowane są do produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i innych. Konstrukcja zaworu pozwala na łatwe napełnienie worka oraz wielokrotne czerpanie zawartości bez narażenia jej na zepsucie (bez dostępu powietrza z zewnątrz). W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz kołnierzy, kranów i zaworów dopasowanych do potrzeb i zastosowań finalnych.W ofercie mamy także kartoniki do owych... Czytaj dalej »
20/10/2017
Jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań w technologii bag in box. Oferujemy worki w pojemności od 3 do 220L (3,5,10,20,220L). Worki produkowane są z foli transparentnych (EVOH) oraz metalizowanych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, tylko od certyfikowanych europejskich producentów, oferujemy jako jedyni worki do rozlewu "na gorąco" w 85oC - bezpośrednio po pasteryzacji. Nasze produkty mogą być stosowane do pakowania produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i... Czytaj dalej »

Strony

Subskrybuj Małopolskie