Olej z wiesiołka 100 ml, Zielony Nurt

Dodane przez:

, 12/12/2013

Ostatnia aktualizacja: 12/12/2013

Typ ogłoszenia: Sprzedam

Wizytówki autora ogłoszenia:

Województwo / Powiat

Treść ogłoszenia

Olej z wiesiołka 100 ml
Sekret niezwykle cennych właściwości oleju z wiesiołka ukryte są w dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych: kwasu linolowego- LA oraz kwasu gamma-linolowego – GLA. Organizm ludzki nie wytwarza ich sam, przez co musza być dostarczone z pożywieniem. Aby kwasy te mogły być przez organizm przyswojone, musi przebiegać w sposób odpowiedni metabolizm trawienia tłuszczy. Potrzebny do tego jest enzym delta-6-desaturazy (D-6-D). Na ilość tego enzymu wpływa dieta i tryb życia. Przewaga w jadłospisie „uszkodzonych” tłuszczy, palenia papierosów, nadmierna ekspozycja na filtre UV, infekcje wirusowe, brak ruchu – te i inne czynniki wpływają na zmniejszanie się ilości enzymu D-6-D.
Naukowcy dowiedli jednak, że naprawczą rolę w procesie produkcji D-6D ma kwas gamma-linolenowy, zawarty w oleju z wiesiołka. Stosowanie tego produktu jest gwarancją odpowiedniego poziomu GLA w organizmie. Olej z wiesiołka zawiera ok. 9% GLA i ponad 70 % kwasu CIS-linolowego. Jest to również bogate źródło witaminy F. Kwas GLA ma wpływ na syntezę prostaglandyn, które pełnią istotna rolę: obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają ryzyko wystąpienia zakrzepów, reguluja funkcje mózgu. Olej z wiesiołka ma duże znaczenie dla organizmu człowieka. Posiada – dzięki swym metabolitom (prostaglandynie PGE1, pochodnym kwasu arachidowego) wpływ na stabilizację i transport substancji w organizmie.
Przechowywanie i dawkowanie

Olej z wiesiołka przechowywany w lodówce może stać się mętny, na dnie butelki może pojawić się naturalny osad. Jest to zjawisko naturalne.
Olej z wiesiołka należy spożywać na zimno, bez podgrzewania i gotowania, 4-6 gramów ( ½ do 1 łyżeczki dziennie).
Sprzedaż w opakowaniach 100 ml. Trwałość 3 miesiące. Najlepiej spożyć w przeciągu miesiąca.
Kurację stosować przez 3 miesiące następnie przerwać na miesiąc i powtórzyć.
Ten produkt wysyłamy zawsze w pojemnikach termicznych w celu zachowania odpowiedniej temperatury.
Kraj pochodzenia Polska

Koszt wysyłki (kurier):
Zamówienie do 120 zł - 18 zł
Zamówienie od 120 zł do 250 zł - 9 zł
Zamówienie powyżej 250 zł - 0 zł

cena : 28 zł
www.zielonynurt.pl

Formularz kontaktowy

Jeżeli zainteresowało Cię ogłoszenie skontaktuj się z ogłoszeniodawcą przy użyciu formularza.