Warmińsko-Mazurskie

1/02/2018
Mam do sprzedania ziemniaki Irga wyhodowane w naszym gospodarstwie ekologicznym z certyfikatem Bioekspert. Przy uprawie nie zastosowano żadnej chemii. Stonka była zbierana ręcznie. Sadzenie, obredlanie, zbiór przy użyciu koni i narzędzi konnych. Obecnie przechowywane w kamiennej piwnicy - podczas przechowywania nie stosujemy chemii. Ziemniaki wyselekcjonowane ręcznie bez widocznych uszkodzeń. Nie czernieją po ugotowaniu. Uniwersalne zastosowanie w kuchni. Cena 3.50 za kg. Możliwa regularna dostawa w Giżycku i Orzyszu. Proszę dzwonić pod nr tel. 601 804 644 lub pisać wojtek.cieslukowski@... Czytaj dalej »
26/10/2015
Wiejski kurczak z Krzekotowa -Gospodarstwo specjalizujące się w hodowli Wiejskiego Kurczaka,oferuje sprzedaż tuszki wiejskiej z podrobami w cenie nett 8,5 zł/kg .Zainteresowanych odbiorców prosimy o kontakt.Zamówiony towar w ilości przynajmniej 150 szt. dostarczamy na miejsce.Wystawiamy faktury VAT . Produkt bezpośrednio po uboju jedzie do klienta nie jest magazynowany. Kurczaki od 5 tygodnia skarmiane są mieszankami zbóż,nie dostają antybiotyku,są świeże i zdrowe. Czytaj dalej »
24/06/2015
Witam, sprzedam węgorza wędzonego, opakowanie hermetyczne, bardzo dobra jakość, cena 90 zł/kg - dostępny przez cały sezon. Czytaj dalej »
9/06/2015
Witam, Poszukuję producenta (zakładu MLO), który zajmuje się produkcją słoniny marynowanej z ziołami tzw. sała. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: dzielazniedzial@gmail.com pozdrawiam Anna Czytaj dalej »
Subskrybuj Warmińsko-Mazurskie