Ogródek Dziadunia

Dodane przez:

, 28/04/2014

Ostatnia aktualizacja: 28/04/2014

Adres:
Traugutta 27
Wąsosz Dolny, Śląskie 42-110
Polska
Telefon: 693055035
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
50
Javascript is required to view this map.

Opis

Nasza rodzinna firma znajduje się w malowniczym Wąsoszu Dolnym zaledwie 2 km od brzegu Warty. Zajmujemy się przetwórstwem warzyw i owoców już od 1991. Jesteśmy niewielką firmą, ale dzięki zaangażowaniu całej rodziny oraz załogi firmy osiągnęliśmy mocną pozycję na rynku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji warzyw i owoców konserwowych nauczyło nas, iż jakość jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Warzywa i owoce używane do produkcji sprowadzane są od dostawców, którzy posiadają swoje plantacje w najczystszych rejonach Polski. Woda używana do produkcji pochodzi z naturalnych źródeł znajdujących się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Surowce te są poddawane wnikliwej kontroli. Przygotowane przez nas zalewy oparte są na tradycyjnej, domowej recepturze. Używamy składników jedynie świeżych, naturalnych, najlepszej jakości, a co najważniejsze wśród nich nie ma sztucznych konserwantów, barwników ani aromatów. Podczas produkcji kontrolujemy poszczególne etapy, a ostatecznie zanim wyrób opuści nasz zakład jest badany w naszym laboratorium zakładowym oraz okresowo w laboratoriach zewnętrznych akredytowanych. Wszystko po to abyśmy mieli pewność, iż przetwory które produkujemy trafiając do naszych klientów były nie tylko smaczne ale przede wszystkim zdrowe, bezpieczne i spełniały wszelkie wymogi państwowe.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień.
Zapraszamy do współpracy.

Ostatnio dodane w okolicy

Zajmujemy się produkcją zdrowej żywności w tradycyjny sposób. Naszą główną działalnością są uprawy ziemniaków, kaszy gryczanej, marchwi, pomidorów. W naszym asortymencie są również jajka od kur z... Czytaj dalej »
w odległości: 7.50 km
Ekologiczne gospodarstwo rolne oferujące produkty certyfikowane. Aby zmniejszyć cenę towaru klient może sam dokonać zbioru. Gorąco polecamy! Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "Pracą na... Czytaj dalej »
w odległości: 17.60 km

Komentarze