Oleania - oleje tłoczone na zimno

Dodane przez:

, 3/03/2016

Ostatnia aktualizacja: 3/03/2016

Adres:
1 MAJA 27 B
Malczyce, Dolnośląskie 55-320
Polska
Telefon: 723-393-473
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
30
Javascript is required to view this map.

Opis

Jesteśmy firmą rodzinną stworzoną z pasji i miłości do tradycyjnych, naturalnych produktów, propagującą ideę zdrowego odżywiania i czerpania ze skarbów natury, tego, co w nich najcenniejsze i niezbędne dla zachowania dobrego samopoczucia.

Nasze oleje produkowane są z najwyższej jakości surowców, gwarantujących ich wyjątkowe właściwości. Dzięki temu mają one niepowtarzalny smak i aromat oraz konsystencję. Ich piękny kolor zawdzięczamy użyciu najwyższej jakości nasion lub owoców stosowanych w procesie produkcji.

Wszystkie nasze oleje bezwzględnie tłoczone są na zimno w procesie wyciskania ziaren lub miąższu owoców, bez poddawania ich jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla ich naturalnych właściwości. Dzięki temu oleje OLEANIA zachowują wszystkie znajdujące się w surowcu składniki, decydujące o ich unikalnych i wyjątkowych właściwościach.

Są to oleje w 100% naturalne, tłoczone na zimno, nieoczyszczone, niefiltrowane. Do produkcji każdego z naszych olejów, wykorzystujemy surowce najwyższej jakości pozyskiwane od sprawdzonych producentów. Bazujemy na specjalnie wyselekcjonowanych odmianach, spełniających wysokie wymagania jakościowe oraz zapewniających optymalne parametry, co do składu i zawartości ich najcenniejszych składników.
Na dnie butelek naszych produktów można zaobserwować naturalny osad pochodzący z rozdrobnionych w procesie produkcji łupinek, w którym znajduje się najwięcej tego, co w danym ziarnie najcenniejsze. Jest to zjawisko, jak najbardziej naturalne, stąd też przed użyciem, zalecamy silnie wstrząsnąć butelką, aby poruszyć osad i wydobyć w ten sposób jeszcze więcej nacjenniejszych składników.
Tylko w ten sposób możemy przekazać w Państwa ręce produkt oryginalny, w pełni oddający charakter ziaren lub owoców, z których powstał, podkreślający ich smak i aromat, a przede wszystkim zachowujący ich najcenniejsze właściwości.

Zachowanie optymalnych warunków przechowywania gwarantujemy Państwu począwszy od złożenia ziarna, aż do momentu zapakowania przesyłki, zawierającej gotowy produkt, adresowanej na Państwa ręce i przekazania jej firmie kurierskiej.

Ogłoszenia

3/03/2016
Dolnośląskie/średzki

Olej kokosowy OLEANIA produkowany jest z najwyższej jakości owoców palmy kokosowej, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości. Dzięki temu ma on niepowtarzalny smak i aromat oraz wyjątkową konsystencję.
Jak wszystkie nasze oleje, tak i olej kokosowy, jest bezwzględnie tłoczony na zimno w procesie wyciskania miąższu kokosa, bez poddawania go jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla jego naturalnych właściwości. Dzięki temu olej kokosowy OLEANIA zachowuje wszystkie znajdujące się w miąższu składniki, decydujące o jego unikalnych i wyjątkowych właściwościach z zachowaniem wysokiego poziomu nasyconych kwasów tłuszczowych.
Jest to olej w 100% naturalny, tłoczony na zimno, nieoczyszczony, niefiltrowany. Do produkcji każdego z naszych olejów, wykorzystujemy surowce najwyższej jakości pozyskiwane od sprawdzonych producentów
POJEMNOŚCI- 200 ml, 450 ml

Wysyłka kurierem, odbiór osobisty, możliwy dowóz.

www.oleania.pl

tel 723-393-473

Produkujemy i sprzedajemy oleje: lniany, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, z ostropestu, z czarnuszki , z wiesiołka.

ZAPRASZAMY

3/03/2016
Dolnośląskie/średzki

Olej z ostropestu OLEANIA produkowany jest z najwyższej jakości nasion ostropestu plamistego, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości. Dzięki temu ma on niepowtarzalny smak i aromat oraz wyjątkową konsystencję.

Jak wszystkie nasze oleje, tak i olej z ostropestu, jest bezwzględnie tłoczony na zimno w procesie wyciskania ziaren, bez poddawania ich jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla ich naturalnych właściwości. Dzięki temu olej z ostropestu OLEANIA zachowuje wszystkie znajdujące się w ziarnach składniki, decydujące o jego unikalnych i wyjątkowych właściwościach, w tym sylimaryny.

Jest to olej w 100% naturalny, tłoczony na zimno, nieoczyszczony, niefiltrowany.

Pojemności- 100 ml, 250 ml

Wysyłka kurierem, odbiór osobisty, możliwy dowóz.

www.oleania.pl

tel 723-393-473

Produkujemy i sprzedajemy oleje: lniany, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, z ostropestu, z czarnuszki , z wiesiołka.

ZAPRASZAMY

3/03/2016
Dolnośląskie/średzki

Olej słonecznikowy OLEANIA produkowany jest z najwyższej jakości nasion, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości. Dzięki temu ma on niepowtarzalny smak i aromat oraz wyjątkową konsystencję.
Jego piękny kolor zawdzięczamy użyciu najwyższej jakości nasion stosowanych w procesie produkcji. Jak wszystkie nasze oleje, tak i olej słonecznikowy jest bezwzględnie tłoczony na zimno w procesie wyciskania ziaren, bez poddawania ich jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla ich naturalnych właściwości. Dzięki temu olej słonecznikowy OLEANIA zachowuje wszystkie znajdujące się w ziarnach składniki, decydujące o jego unikalnych i wyjątkowych właściwościach, z zachowaniem wysokiego poziomu kwasów NNKT oraz witaminy E.

Jest to olej w 100% naturalny, tłoczony na zimno, nieoczyszczony, niefiltrowany. Do produkcji każdego z naszych olejów, wykorzystujemy ziarna najwyższej jakości pozyskiwane od sprawdzonych producentów.

POJEMNOŚCI- 250 ml, 500 ml, 1000 ml
Wysyłka kurierem, odbiór osobisty, możliwy dowóz.

www.oleania.pl

tel 723-393-473

Produkujemy i sprzedajemy oleje: lniany, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, z ostropestu, z czarnuszki , z wiesiołka.

ZAPRASZAMY

3/03/2016
Dolnośląskie/średzki

Nasz olej lniany, produkowany jest z najwyższej jakości wysokolinolenowych nasion lnu, gwarantujących jego niepowtarzalne właściwości. Zawarte w nim składniki mogą odgrywać ważne znaczenie dla zachowania dobrej kondycji naszego organizmu. Z pewnością olej lniany powinien stać się nieodłącznym i cennym elementem w Państwa codziennej diecie. Kwasy nienasycone, w które bogaty jest olej lniany, nie mogą być produkowane przez nasz organizm, konieczne jest więc ich dostarczanie wraz z pokarmem. A w tym celu warto sięgnąć właśnie po nasz olej lniany.
Olej naturalny
Ma on piękny, złotawy kolor, wyjątkowy smak i aromat, który zawdzięczamy użyciu najwyższej jakości nasion stosowanych w procesie produkcji. Jest to olej bezwzględnie tłoczony na zimno w procesie wyciskania nasion, bez poddawania ich jakiejkolwiek innej, w tym termalnej, obróbce, szkodliwej dla ich naturalnych właściwości.
POJEMNOŚCI- 250 ml, 500 ml, 1000 ml
www.oleania.pl
Wysyłka kurierem, odbiór osobisty w Malczycach (powiat Środa Śląska) , możliwy dowóz.
tel 723 393 473

Produkujemy i sprzedajemy oleje: lniany, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, z ostropestu, z czarnuszki , z wiesiołka.

ZAPRASZAMY !

Ostatnio dodane w okolicy

Witam! Prowadzimy rodzinną pasiekę i posiadamy w sprzedaży miody pszczele, ziołomiody, pyłek pszczeli, kit pszczeli. Zapraszamy na zakupy do Niemstowa w woj.dolnośląskim (8 km od Lubina) jednak... Czytaj dalej »
w odległości: 21.01 km
W ofercie gospodarstwa jabłka oraz naturalny sok jabłkowy. Sok tłoczony jest na zimno, bez dodatku cukru wody i konserwantów. Zakupów można dokonać poprzez sklep internetowy. Więcej informacji ze... Czytaj dalej »
w odległości: 22.62 km

Komentarze