Olejarnia - zakład wytłaczania oleju i wyrobu kitu

Dodane przez:

, 23/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 23/11/2011

Adres:
Żwirki i Wigury 15
Grodzisk Wielkopolski , Wielkopolskie 62-065
Polska
Telefon: 61 444 56 18
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.8 (17 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Zakład oferuje oleje: lniany, rydzowy, rzepakowy, słonecznikowy oraz makuchy. Są one wytwarzane z naturalnych surowców niemodyfikowanych genetycznie dostarczanych przez polskich rolników. Możliwość kupna oleju w sklepie przy zakładzie. W ofercie sprzedaż detaliczna i hurtowa oraz możliwość sprzedaży wysyłkowej. Więcej informacji ze strony www:

"OFERTA
Nasze oleje tłoczone są na zimno, bez dodatku konserwantów i środków chemicznych. Termin ich ważności to 3 miesiące. Nasze produkty wykorzystywane są na surowo do typowych potraw polskich, jak np. ruby, sałatki itp., ale również jako dodatek do diet. Są one wytwarzane z naturalnych surowców niemodyfikowanych genetycznie dostarczanych przez polskich rolników. Olej powinien być przechowywany w chłodnym i ciemnym miejscu.

Nasza oferta obejmuje:

Oleje jadalne:
•Olej lniany - wytwarzany z nasion lnu. Zarówno nasiona białe jak i brązowe dostarczane są przez polskich rolników. Produkowany przez nas olej lniany tłoczony na zimno został wpisany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na Listę Produktów Tradycyjnych . Olej lniany ma żółtawe zabarwienie i specyficzny lekko orzechowy smak. Zawiera kwasy tłuszczowe Omega-3, które mają fundamentalne znaczenie dla naszego organizmu. Więcej o oleju lnianym można przeczytać tutaj.
•Olej rzepakowy - wytwarzany z nasion rzepaku dostarczanego przez polskich rolników.
•Olej rydzowy - wytwarzany z nasion lnianki dostarczanej przez polskich rolników.
•Olej słonecznikowy - wytwarzany z nasion słonecznika.

dostępne w butelkach 0,2l oraz 0,5l.

Makuchy:
•Makuch liniany
•Makuch rzepakowy
•Makuch rydzowy

Pozostałe:
•Olej do natłuszczania pasz
•Olej rzepakowy czysty nierafinowany wykorzystywany do produkcji biopaliw

Istnieje możliwość kupna oleju w sklepie przy zakładzie. Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową oraz możliwość sprzedaży wysyłkowej. Zamówienia można składać poprzez e-maila lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 12:00

KONTAKT
Zakład Wytłaczania Oleju i Wyrobu Kitu
Krzysztof Gałkowski
ul. Żwirki i Wigury 15
62-065 Grodzisk Wielkopolski
poniedziałek-piątek: 08:00 - 15:30
sobota: 8:00 - 12:00
tel. 61 444 56 18
fax. 61 444 00 10."

Ostatnio dodane w okolicy

Produkty aroniowe produkowane tradycyjnie z własnego surowca ekologicznego.... Ekologiczny sok z aronii Ekologiczny syrop z aronii Dżem aroniowo jabłkowo gruszkowy Chrzan z dodatkiem aronii... Czytaj dalej »
w odległości: 7.74 km
Jesteśmy polską firmą wędliniarską z tradycjami. Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie w tradycyjny sposób. Wędzimy w tradycyjnych wędzarniach, mięso pochodzi z małych, wiejskich hodowli. Naszą... Czytaj dalej »
w odległości: 9.33 km

Komentarze