Oleje Form Food

Dodane przez:

, 2/08/2016

Ostatnia aktualizacja: 2/08/2016

Adres:
al. Prymasa Tysiąclecia 62
Warszawa, Mazowieckie 01-424
Polska
Telefon: 515116575
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Form Factory, właściciel marki olei Form Food, to firma rodzinna, powstała z zamiłowania do świeżego, prawdziwego, zdrowego i smacznego jedzenia. Specjalizujemy się w olejach na zimno tłoczonych, które stanowią podstawę dobrej, zbilansowanej i zdrowej diety. Nasze oleje powstają z wyselekcjonowanych, sprawdzonych pod kątem zanieczyszczeń, wysokiej jakości ziaren roślin oleistych. Dokładamy wszelkich starań aby surowiec potrzebny do produkcji był wolny od substancji chemicznych. Nasze ziarna nie są randapowane przed zbiorami oraz wolne od GMO. Nasze Oleje powstają w trzech małych rodzinnych tłoczniach, które tłoczą dla nas 100% naturalne, nieoczyszczone, nierafinowane, aktywne biochemicznie oleje bez żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów. Proces powstawania oleju odbywa się metodą tłoczenia na zimno w odpowiednio zaprojektowanej prasie ślimakowej, w której temperatura tłoczenia nie przekracza 40 st. C. Dzięki utrzymaniu takiej temperatury tłoczenia otrzymany olej ma cechy oleju dziewiczego (olej dziewiczy to taki, który po wytłoczeniu ziarna ma dokładnie taki sam skład biochemiczny co miało poddawane tłoczeniu ziarno). Dzięki zastosowanej metodzie tłoczenia nasze oleje zachowują wszystkie naturalne właściwości, stając się wyśmienitym, pełnowartościowym produktem, często nie tylko odżywiającym, ale i leczącym. Nasze oleje polecane są do codziennego spożywania jak do kuracji leczniczych, gdyż pełne są m.in. Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) w formie pierwotnej.
Oleje tłoczone są na bieżąco, w małych ilościach, dlatego macie Państwo gwarancję, że zamawiacie i otrzymacie olej świeżo tłoczony. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym www.formfood.pl , telefonicznie lub mailowo. Mamy kilka współpracujących sklepów (adresy znajdziesz na stronie www.formfood.pl, (tag sklepy) bywamy też na targach i innych imprezach z lokalną żywnością, promujących zdrowy tryb życia, imprezach sportowych

Ogłoszenia

5/01/2017
Mazowieckie

Witam,
poszukuję przedstawicieli handlowych w całej Polsce do budowania sieci dystrybucyjnej dla naszych olei.
Zapraszam do kontaktu.

biuro@formfood.pl

Pozdrawiam
Anna Dużyńska

Ostatnio dodane w okolicy

Polskie Specjały powstały jako efekt poszukiwań tego, co dobre, proste, naturalne, a jednak tak ciężko dostępne. Obecnie wielkie zakłady mięsne produkują wędliny pozbawione smaku, jaki... Czytaj dalej »
w odległości: 1.32 km
W Wolepole każdego dnia można zamówić koszyk pełen świeżych i pachnących ekologicznych warzyw oraz owoców, które regularnie zamawiamy i odbieramy od naszych wybranych i zaufanych dostawców. Jako... Czytaj dalej »
w odległości: 1.84 km

Komentarze