Organic Basket

Dodane przez:

, 9/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 10/11/2011

Adres:
Heroldów
Warszawa, Mazowieckie 01-991
Polska
Telefon: 531 160 110, 600 914 524
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.4 (14 głosów)
Dostarczamy: 
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
40
Javascript is required to view this map.

Opis

Uważamy, że każdy zasługuje na „dobre” jedzenie. Smaczne i świeże. Z czystych ekologicznie regionów. Bez „chemii” i „polepszaczy”. Promujące lokalnych rolników, regionalne receptury i „slow life”.

Tak narodził się pomysł na sklep internetowy OrganicBasket. Od kilku lat na potrzeby swojej rodziny i przyjaciół wyszukujemy dostawców produktów z szeroko pojętej półki ekologicznej. Szeroko, bo ważniejsze jest dla nas by byli to producenci: rolnicy i hodowcy lokalni gwarantujący walory smakowe i zapachowe a nie korporacje działające na rynku żywności eko. Wspieramy lokalnych producentów, regionalne smaki. Doceniamy wartość życia w zgodzie z zasadami slowlife i wellness. Niepokoi nas, że nie do końca wiemy „co jemy i od kogo”. Znamy dobroczynny wpływ „dobrego” jedzenia na najczęstszą dziś chorobę cywilizacyjną: alergie.

Nasza oferta to tematyczne koszyki zawierające żywność ekologiczną (organiczną, tradycyjną, regionalną, lokalną). Co miesiąc planujemy wprowadzać nowe propozycje dopasowane do naturalnej sezonowości produktów. Dzielimy się z Państwem odkryciami nowych smaków. Proponujemy oszczędność czasu, jaką dają zakupy w Internecie. Możecie dzięki temu więcej poświęcić się swoim pasjom, rodzinie, przyjaciołom.

Warto mieć czas na drobne przyjemności w duchu slowlife.

Ostatnio dodane w okolicy

Ekonisza- żywność ekologiczna z dostawą do domu. Certyfikowane owoce, warzywa i żywność ekologiczna. Świeże, sezonowe produkty od zaufanych dostawców. Można zdrowo! Wszystkie nasze warzywa i... Czytaj dalej »
w odległości: 0.96 km
Pieczywo według tradycyjnych receptur. Więcej informacji ze strony www piekarni: "Aby każdy mógł docenić walory tradycyjnych receptur, delektując się swym ulubionym rodzajem pieczywa, oferujemy... Czytaj dalej »
w odległości: 3.41 km

Komentarze