Owocjusz - sklep owocowo warzywny

Dodane przez:

, 26/08/2011

Ostatnia aktualizacja: 4/09/2011

Adres:
Piłsudskiego 5
Jarosław, Podkarpackie 37-500
Polska
Telefon: 668544300
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.8 (9 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Owocjusz to dzisiaj popularny sklep gdzie mam przyjemność sprzedawać przede wszystkim świeże i lokalne owoce i warzywa, ale nie tylko.

Początki nie były łatwe. Lokal w którym się znajduje nie miał najlepszej przeszłości i był owiany złą renomą. Zważywszy na to, że wokół prężnie rozwijały się sieciowe dyskonty spożywcze, trudno było przekonać klienta do mojego sklepu. Początkowo typowym zachowaniem moich klientów było porównywanie cen poszczególnych produktów z cenami towarów dyskontowych. Ludzie chcieli mieć dobrą jakość za niską cenę. Ale w markecie pozostawała im tylko wątpliwa satysfakcja zaoszczędzenia paru groszy na towarze gorszym jakościowo i w dodatku niewiadomego pochodzenia.

Jednak w ostatnim czasie zauważyłem diametralną zmianę. Mianowicie klienci zaczęli stawiać jednak na jakość towaru, a nie na cenę jak poprzednio. Przekonali się do mojego sklepu ponieważ produkty, które im oferuję zawsze są z pewnych źródeł (od lokalnych producentów). Jakość towaru jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu. Każdy może mnie zapytać skąd jest dany produkt i z czystym sumieniem udzielę informacji. Klienci chcą mieć stuprocentową pewność co jedzą, a mój sklep to spełnia.

Dzięki ciężkiej pracy, wysokiej jakości produktów, sklep stał się bardzo znany w mieście i okolicach.

Godziny otwarcia sklepu:
"OWOCJUSZ"

Pn-Pt: 7*00-18*00
So: 7*00-16*00
Obok sklepu można wygodnie zaparkować samochód.

Ostatnio dodane w okolicy

Zapraszamy do odwiedzenia naszych winnic zlokalizowanych w historycznym Jarosławiu 150 metrów od zabytkowego Rynku (ogród winoroślowy 160 krzewów), oraz 25 km od Jarosławia, w miejscowości Węgierka k... Czytaj dalej »
w odległości: 1.17 km
Hala targowa to główny "zieleniak" i targowisko w Jarosławiu, położone tuż przy rynku starego miasta. Handel odbywa się wewnątrz zabytkowej hali targowej oraz na stoiskach tuż przy hali (po stronie... Czytaj dalej »
w odległości: 1.42 km

Komentarze