Paczka Jakuba

Dodane przez:

, 8/09/2014

Ostatnia aktualizacja: 8/09/2014

Adres:
Kraków
Szablowskiego, Małopolskie 30-127
Polska
Telefon: 692 111 808
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.1 (7 głosów)
Dostarczamy: 
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
15
Javascript is required to view this map.

Opis

Paczka Jakuba to kompozycja ekologicznych warzyw, owoców i pełnowartościowych produktów, które co tydzień starannie wybieramy i dostarczamy do Twojego domu. Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w Paczce Jakuba dostarczają certyfikowani i zaufani rolnicy z regionu.

Dzięki tradycyjnej metodzie uprawiania warzyw i owoców mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce zdrowe i świeże produkty pozbawione szkodliwych dla zdrowia substancji.

Paczka Jakuba to zdrowa i smaczna odskocznia od śmieciowego jedzenia, które codziennie trafia na nasze talerze! Pamiętaj, że w ekologicznych gospodarstwach rolnych z których pochodzą wszystkie warzywa i owoce, jakie znajdziesz w Paczce Jakuba nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin, ani nawozów sztucznych, dzięki czemu możesz wzbogacić dietę i wyeliminować z niej bezwartościowe produkty.

Paczki dostarczam w każdą sobotę. Cena paczki zaczyna się od 59zł i zawiera transport do domu.

Ostatnio dodane w okolicy

Kochani ! Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich zakręconych na punkcie smacznego i zdrowego jedzenia! Gwarantujemy moc wrażeń smakowych :) EkoBazar Naturalnie! to plenerowa inicjatywa,... Czytaj dalej »
w odległości: 1.71 km
Bar sałatkowy w centrum Starego Miasta w Krakowie, kultowe miejsce na krakowskiej mapie zdrowego jedzenia. Warzywa od lokalnego dostawcy! Oprócz baru sałatkowego, tuż obok jest również restauracja... Czytaj dalej »
w odległości: 3.34 km

Komentarze