Paczka Warzyw

Dodane przez:

, 29/01/2013

Ostatnia aktualizacja: 29/01/2013

Adres:
Konary, Mazowieckie 05-191
Polska
Telefon: 609275627
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.3 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
80
Javascript is required to view this map.

Opis

Paczka Warzyw to przedsięwzięcie skoncentrowane na promowaniu zdrowej żywności. Produkty składające się na naszą ofertę pochodzą od rolników stosujących naturalne metody uprawy i chowu, dzięki czemu potrawy, które z nich przygotujecie będą smaczne i zdrowe.

PaczkęWarzyw rozpoczęliśmy na początku lata 2011r. w odpowiedzi na potrzeby zdrowego żywienia naszych przyjaciół. Z czasem grono zainteresowanych naturalnymi warzywami zaczęło się powiększać. Dziś nadal pracujemy nad dostosowaniem naszej oferty do potrzeb i smaku świadomych konsumentów.

Warzywa składające się na naszą ofertę uprawiane są wyłącznie za pomocą naturalnych środków i metod upraw, bez użycia nawozów mineralnych. Do produkcji roślinnej wykorzystujemy obornik oraz kompost z resztki roślin, wspierany przez dżdżownice kalifornijskie oraz pożyteczne mikroorganizmy. Nasi rolnicy w miejsce chemicznej walki z chwastami i szkodnikami stosują mechaniczne sposoby pielęgnacji takie jak pielenie i ściółkowanie.
Chów kur,od których jaja trafiają do naszej oferty, podobnie jak uprawa warzyw i owoców, ogranicza się wyłącznie do metod właściwych dla gospodarstw ekologicznych. Pokarm dostarczany zwierzętom pochodzi z ziaren zbóż i warzyw powstałych w naszym gospodarstwie, a opieka weterynarza nad odpowiednim składem pasz gwarantuje jaja bogate w składniki odżywcze.
Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.paczkawarzyw.pl oraz dzielenia się z nami sugestiami za pośrednictwem dostępnego tam formularza.

Nasz sezon rozpoczynamy już w maju 2013. Zapraszamy i życzymy smacznego!

Ostatnio dodane w okolicy

Oferujemy sery kozie podpuszczkowe, twarogi, kozi grillek - ser typu halloumi, świeże mleko oraz serwatkę. Staramy się ciagle powiększać ofertę aby sprostać wymaganiom klientów. Nasze kozy karmione... Czytaj dalej »
w odległości: 6.49 km
Rodzinna grupa producentów owoców i warzyw (certyfikowane uprawy ekologiczne), zajmująca się również przetwórstwem owoców i warzyw. W ofercie musy, przetwory owocowe, owoce świeże i mrożone (sklep... Czytaj dalej »
w odległości: 18.68 km

Komentarze