Pałac w Mortęgach

Dodane przez:

, 26/07/2011

Ostatnia aktualizacja: 3/08/2011

Adres:
Lubawa, Warmińsko-Mazurskie 14-260
Polska
Telefon: 694 479 705, (067) 28 38 737
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.7 (3 głosy)
Javascript is required to view this map.

Opis

Nasze Agroturystyka znajduje się na terenie zabytkowego Pałacu w Mortęgach, niedaleko Lubawy. Dla gości mamy przygotowane na piętrze pałacu pięć pokoi z łazienkami, stylowy hol, w którym można posiedzieć przy kominku oraz obejrzeć telewizję. Na parterze oprócz sali jadalnej znajdują się sala kominkowa i balowa. Można je wykorzystać jako doskonałe miejsce do gier i zabaw dla dzieci, a także spotkań integracyjnych i szkoleń. W otaczającym pałac parku są plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy. Na życzenie gości organizujemy wyjazdy nad jezioro. Największą atrakcją jest niewątpliwie możliwość nauki jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W pałacowej stajni jest 30 koni. Hodowla koni to pasja całej rodziny. Umilamy czas naszym gościom organizując wieczorki karaoke, pokazy filmów oraz biesiady przy ognisku. Produkty żywnościowe w większości pochodzą z naszego gospodarstwa – swojski twaróg, masło, chleb, kiełbasa i wędliny. Warzywa są z własnych upraw. Można u nas skosztować potrawy z królików, czy przepiórek – oczywiście własnego chowu. W naszym menu nie brakuje też prostych potraw, takich jak pierogi, knedle, kluski ziemniaczane, kibiny. Naszym gościom serwujemy zupy staropolskie: żur na zakwasie, czernina, zagraj. Dla koneserów mamy propozycję degustacji domowych nalewek i win. "

Ostatnio dodane w okolicy

Plattówka na Mazurach to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, położone nad własnym, prywatnym leśnym jeziorem, w malowniczej dolinie poza wsią. Jako pierwszy obiekt w kraju, uzyskaliśmy znak... Czytaj dalej »
w odległości: 22.16 km
Gospodarstwo oferuje różne odmiany ryb. Możliwość zakwaterowania oraz samodzielnego połowu na kilku łowiskach. Więcej informacji ze strony www gospodarstwa: "Gospodarstwo Rybackie zajmuje... Czytaj dalej »
w odległości: 23.24 km

Komentarze