Pan Zielonka sklep ekologiczny

Dodane przez:

, 10/01/2013

Ostatnia aktualizacja: 10/01/2013

Adres:
Dąbrówki 4
Kraków, Małopolskie 30-550
Polska
Telefon: 505407353
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Proponujemy produkty ekologiczne, certyfikowane: żywność pochodzącą z ekologicznych upraw, przetwory bez chemii, świeże warzywa i owoce od lokalnych rolników, jajka od kur z wolnego wybiegu. Wybieramy dostawców z najbliższej okolicy, preferujemy producentów krajowych. W naszej ofercie znajdują się również produkty sprawiedliwego handlu (czyli fair trade) : kawa, herbata, kakao, czekolada. Los zwierząt nie jest nam obojętny i dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo wegańskie, czyli nietestowane na zwierzętach środki czystości. Ale to jeszcze nie wszystko. W sklepie można już kupić ekologiczne lampy z makulatury, poczytać/wypożyczyć ciekawe książki/ gazety dotyczące zdrowego stylu życia. Wspieramy krakowską Vivę, współorganizujemy wydarzenia wokół idei wegetarianizmu i odpowiedzialnej konsumpcji. W naszym sklepie zawsze można porozmawiać na temat zdrowego stylu życia, weganizmu/wegetarianizmu z osobami kompetentnymi, praktykującymi, otwartymi. Organizujemy warsztaty gotowania, potlucki - spotkania otwarte podczas, których można degustować potrawy wegańskie. Włączamy się w akcje wspierające rolników ekologicznych (paczka od rolnika). Jesteśmy zaangażowani w protest przeciwko GMO.

Ostatnio dodane w okolicy

co odróżnia naszą kuchnię od innych? nie tylko wyłącznie ekologiczne produkty, ale przede wszystkim prostota ich przyrządzania. priorytetem jest dla nas zdrowie, dlatego nic tutaj nie tonie w... Czytaj dalej »
w odległości: 0.48 km
Targ Pietruszkowy odbywa się co sobota na pl. Niepodległości w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Co tydzień do Krakowa przyjeżdża kilkudziesięciu ekologicznych i tradycyjnych rolników i drobnych... Czytaj dalej »
w odległości: 0.72 km

Komentarze