Pasieka "Miodne Życie"

Dodane przez:

, 26/07/2015

Ostatnia aktualizacja: 19/04/2017

Adres:
Wojska Polskiego 26
Prabuty, Pomorskie 82-550
Polska
Telefon: 602698148
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.2 (6 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
30
Javascript is required to view this map.

Opis

Nasze pszczółki ciężko pracuję w małym miasteczku Prabuty. Mają tu cudowne warunki do życia: rezerwat przyrody Jezioro Liwieniec, rzekę Liwę oraz otaczające ją urokliwe łaki. Miód jest połączeniem pyłków drzew, krzewów, kwiatów polnych oraz ziół. Niedaleko występują też pola rzepaku, facelii, gryki. Nasze miody to przeważnie: rzepakowy, lipowy, faceliowy oraz wielokwiat wiosenny i letni - Jedyny i niepowtarzalny! Pasieka jest stacjonarna ze względu na troskę o nasze pszczółki. Żyjemy w zgodzie z nimi a nie traktujemy ich jako "maszynki" do miodu. Pokochaj je razem z nami a one poczęstują Cię pysznym miodem! :)

ZAPRASZAMY!!!
Pasieka "Miodne Życie"
82-550 Prabuty

Ostatnio dodane w okolicy

Prowadzimy niewielkie gospodarstwo na Żuławach, hodujemy kozy wciąż bardziej hobbystycznie niż zawodowo i wytwarzamy z ich mleka sery. Zwierzaki hodujemy z pasją i miłością, karmimy naturalnym dla... Czytaj dalej »
w odległości: 31.87 km
Gospodarstwo Specjalistyczne Plantacja Aronii Czarnowocowej Elżbieta Dziel jest położone na obszarze województwa pomorskiego, w Gminie Pelplin. Obszar Gospodarstwa zajmuje powierzchnię 15 ha. Areał... Czytaj dalej »
w odległości: 40.54 km

Komentarze