Pasieka "Miody Józefa"

Dodane przez:

, 5/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 5/10/2011

Adres:
ul.Brzozowa 12
Sianów , Zachodniopomorskie 76-004
Polska
Telefon: 94 3185 374
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Pasieka "Miody Józefa" oferuje kilka rodzajów miodu (między innymi rzepakowy, wielokwiatowy, lipowy, gryczany), pyłek kwiatowy oraz kit pszczeli. Więcej informacji ze strony www pasieki "Miody Józefa":

"Pochodzę z rodziny pokoleniowo zajmującej się pszczołami. Od dzieciństwa interesowałem się pszczelarstwem i jako 10 letni chłopiec pomimo strachu przed użądleniami pomagałem dziadkowi. Ta miłość do tych wspaniałych owadów nie wygasła do dziś. Moja pasieka istnieje od 40 lat, a moje miody kupuje już kolejne pokolenie klientów. Pasieka "Miody Józefa" usytuowana jest w okolicy Sianowa w pobliżu rezerwatu "Jodeł Karnieszewickich", na terenie gdzie brak jest przemysłu, za to duże zalesienie,dzikie zarośla, czyste, zdrowe powietrze sprawiają, że pszczoły tutaj czują się dobrze. Wspaniały teren sprawia, że produkty przez nie produkowane (naturalny miód, pyłek kwiatowy, pierzga, propolis) są czyste, ekologiczne, a co za tym idzie zdrowe, naturalnie zróżnicowane i smaczne.

Nie poprawiamy produktów wytwarzanych przez nasze pszczoły. Pozyskujemy je i sprzedajemy takimi, jakie je wytworzyły.

W mojej pasiece pozyskuję miody nektarowe:
•rzepakowy
•faceliowy
•lipowy
•miody nektarowo-spadziowe
•gryczany
•wrzosowy
•wielokwiatowy
•Również pyłek kwiatowy propolis i wosk."

KONTAKT
Adres:
ul.Brzozowa 12
76-004 Sianów
tel./fax: 94 3185 374
tel. kom.: 604 256 393

Miód można kupić:
- ul. Armii Polskiej 2, Sianów (Sklep)
- ul. Brzozowa 12, Sianów

Ostatnio dodane w okolicy

Rodzinny zakład garmażeryjny produkujący od 20 lat wyroby z przetworzonego przedżołądka wołowego, żołądka wieprzowego oraz drobiowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: Flaki wołowe po piracku... Czytaj dalej »
w odległości: 9.03 km
Polecamy nasze herbaty Veertea. Nasze herbaty Veertea są idealnym rozwiązaniem dla Twojego miejsca. Stworzyliśmy je, aby pieścić zmysły Twoich gości. Jesteśmy producentem herbaty, który dba o to, by... Czytaj dalej »
w odległości: 10.97 km

Komentarze