Pasieka Stara Łomnica 10 - SMKK

Dodane przez:

, 5/04/2015

Ostatnia aktualizacja: 5/04/2015

Adres:
Stara Łomnica 10
Gorzanów, Dolnośląskie 57-521
Polska
Telefon: 519825004
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.3 (7 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
15
Javascript is required to view this map.

Opis

Sudeckie Miody Kotliny Kłodzkiej to marka miodów naturalnych pozyskiwanych wyłącznie na terenie Kotliny Kłodzkiej.
Miód wytwarzany jest przez pszczoły w 3 współpracujących ze sobą pasiekach zlokalizowanych na terenie powiatu kłodzkiego tj:

Pasieka Stara Łomnica 10, Magdalena Glos – Łukasz Glos, 57-521 Gorzanów,
numer weterynaryjny : 02085659

Pasieka Siedlisko – Henryk Zaremba, Stary Wielisław 6, 57-300 Kłodzko,
numer weterynaryjny : 02085601

Gospodarstwo Pasieczne "Mellis Perfectum", Łukasz Wąsowicz, Stara Łomnica 10A,57-521 Gorzanów,
numer weterynaryjny: 02085678

Oferujemy naturalne miody odmianowe z terenów leśnych jak i uprawnych z miejsc gdzie brak przemysłu i czyste zdrowe powietrze zapewniają prawidłowy rozwój rodzinom pszczelim oraz sprzyjają pozyskaniu najwyższej jakości miodu. W naszej ofercie dostępny jest również pyłek pszczeli - oczyszczony i osuszony. Pasieki położone są w zróżnicowanym pod względem pożytków obszarze gdzie bogactwo miododajnych roślin zapewnia warunki do pozyskania najwyższej jakości miodu i pyłku pszczelego.

Miód w naszej ofercie jest pozyskany zgodnie z pszczelarską tradycją. W naszych pasiekach pszczoły są najważniejsze, a ich zdrowie i prawidłowy rozwój jest dla nas priorytetem.

Naturalne miody odmianowe: Wielokwiatowy wiosenny, Wielokwiatowy letni, Rzepakowy, Mniszkowy, Spadziowy, Nektarowo-Spadziowy, Lipowy, Faceliowy, Gorczycowy, Gryczany, Wrzosowy oraz Pyłek pszczeli.

Lokalny charakter produktu, miód pozyskiwany na obszarze Kotliny Kłodzkiej. Pasieczyska zlokalizowane w miejscach zapewniających pszczołom prawidłowy rozwój oraz bogactwo pożytków . Nie skupujemy miodów, wszystkie produkty pszczele pochodzą z naszych pasiek i gwarantujemy jakość na każdym etapie produkcji.

Ostatnio dodane w okolicy

Zajmujemy się sprzedażą produktów ekologicznych. Zakupów można dokonać poprzez stronę www oraz w naszym sklepie w Bystrzycy Kłodzkiej przy ul. Strażackiej 13A/12 (HALA TARGOWA) Czytaj dalej »
w odległości: 6.66 km
Jesteśmy jedną z dwóch pasiek tworzących markę Sudeckie Miody Kotliny Kłodzkiej. To marka miodów naturalnych pozyskiwanych wyłącznie na terenie Kotliny Kłodzkiej... Czytaj dalej »
w odległości: 6.67 km

Komentarze