Pasieka u Brączka

Dodane przez:

, 14/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 14/10/2011

Adres:
Kopice 145
Grodków, Opolskie 49-200
Polska
Telefon: 774 151 389
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Javascript is required to view this map.

Opis

W ofercie różne rodzaje miodu. Więcej informacji ze strony www pasieki:

"Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą miodu. Teren na jakim położona jest pasieka otoczony jest lasami i polami uprawnymi bez zakładów przemysłowych. Najczęściej w naszej ofercie posiadamy miody: wielokwiatowy, rzepakowy, lipowy, akacjowy dużo rzadziej z facelii lub miód spadziowy.
Dokładamy jak największych starań aby miody pozyskiwane w naszej pasiece były jak najlepszej jakości. A nasi klienci wracali po nasze produkty. Jakość naszych miodów zapewniają tytuły mistrza pszczelarstwa uzyskane przez właścicieli 25-03-2007 roku.
Pasieka została założona w 1960 roku, a od połowy lat 80-tych znajduje się w Kopicach. Gdzie cały czas jest powiększana aby zaspokoić zapotrzebowanie na miód naszych klientów.
Nasz miód mogą państwo kupić bezpośrednio w naszej pasiece, zamówić telefonicznie lub poprzez sklep on-line na naszej stronie. Aby dowiedzieć się więcej zapraszam do działu Sprzedaż lub Sklep.

OFERTA
Miód Akacjowy
Miód Faceliowy
Miód Leśny
Miód Lipowy
Miód Rzepakowy
Miód Spadź iglasta
Miód Spadź liściasta
Miód Wielokwiatowy
Kit pszczeli
Wosk pszczeli
Pyłek"

Ostatnio dodane w okolicy

Produkujemy Swojskie Domowe Wyroby BEZ KONSERWANTÓW!! Używamy tylko naturalnych przypraw. Wszystkie wędzonki wędzimy do końca, nie parzymy. Organizujesz wesele, imprezę okolicznościową lub plenerową... Czytaj dalej »
w odległości: 7.84 km
W ofercie kilkadziesiąt nalewek: naturalnie wytwarzanych, wg tradycyjnych receptur, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków, dojrzewających co najmniej kilkanaście miesięcy. Nalewki były wielokrotnie... Czytaj dalej »
w odległości: 8.63 km

Komentarze