Pasieka Wędrowna Zdzisław i Teresa Robak

Dodane przez:

, 5/04/2012

Ostatnia aktualizacja: 5/04/2012

Adres:
Makowa 7
Oleśnica, Dolnośląskie 56-400
Polska
Telefon: 500063709
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Pasieka oferuje kilka gatunków miodu wysokiej jakości. Dodatkowo produkowane są świece z naturalnego wosku pszczelego które palą się jasnym płomieniem wydzielając delikatną miodową woń. Więcej informacji ze strony www:

"Oferujemy naturalny miód pszczeli z własnej pasieki. Kupując nasz produkt mają Państwo gwarancję najwyższej jakości potwierdzoną przez certyfikat NR 403 wydany przez Polski Związek Pszczelarski.

W Dniu 14 grudnia 2011, Polski Związek Pszczelarski, nadał Medal im. Ks. dr Jana Dzierżona dla Zdzisława Robaka za wybitne zasługi w rozwoju pszczelarstwa. Odznaczenie to jest jednym z najważniejszych w środowisku pszczelarskim, przyznawanym najbardziej zasłużonym bartnikom w Polsce.W Dniu 14 grudnia 2011, Polski Związek Pszczelarski, nadał Medal im. Ks. dr Jana Dzierżona dla Zdzisława Robaka za wybitne zasługi w rozwoju pszczelarstwa. Odznaczenie to jest jednym z najważniejszych w środowisku pszczelarskim, przyznawanym najbardziej zasłużonym bartnikom w Polsce.

Oferujemy miody z tegorocznych zbiorów:

Miód akacjowy
Miód gryczany
Miód lipowy
Miód nawłociowy
Miód rzepakowy
Miód wielokwiatowy

Świece z wosku pszczelego:
Świece wykonane ręcznie wyłącznie z naturalnego wosku pszczelego.
Palą się jasnym płomieniem wydzielając delikatną miodową woń.
Są gwarancją unikalnej atmosfery, sprzyjają tworzeniu wyjątkowego nastroju osób przebywających w ich pobliżu. Świece z naturalnego wosku pszczelego mogą być dodatkową ozdobą podczas różnych spotkań okolicznościowych oraz świąt.

Zamówienia prosimy składać pod numerem telefonu: 500 063 709 lub mailowo (info@miody.agro.pl)

Możliwa szybka wysyłka zamówień kurierem Siódemka, UPS, DHL, DPD, Kurier Polska (według cennika dostępnego na stronie dostawcy).

Do zamówienia o wartości 350zł dodajemy miód rzepakowy (0,9l) GRATIS!"

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo Pasieczne Włodzimierz i Andrzej Migalski. Przedstawione miody i produkty pszczele można nabyć z naszej pasieki. Tereny, na których umiejscowione są pasieczyska znajdują się z dala od... Czytaj dalej »
w odległości: 0.45 km
Jesteśmy niewielką olejarnią z Doliny Baryczy . Oleje są tłoczone przez nas osobiście, rozlewane, zakręcane i etykietowane dzięki czemu na każdym etapie ich produkcji jesteśmy w stanie dopilnować... Czytaj dalej »
w odległości: 18.69 km

Komentarze