Piekarnia Mojego Taty

Dodane przez:

, 7/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 7/10/2011

Adres:
ul. Meiselsa 6
Kraków, Małopolskie 31-063
Polska
Telefon: (012) 422-95-34, 510-261-896
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.4 (10 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Pieczywo według tradycyjnych receptur i metod, "bez polepszaczy, konserwantów i sztucznych barwników", oraz wypieki słodkie. Więcej ze strony www:

"Oferujemy pełny asortyment chleba, bułek, rogali i obwarzanków. Polecamy również nasze tradycyjne, polskie podpłomyki z ciasta chlebowego, nadziane pysznymi dodatkami (boczek, ser, baleron, kabanos, cebula). Gorące, chrupiące, prosto z pieca piekarskiego, możesz je wziąć w rękę i zjeść na miejscu...

Zapraszamy do spróbowania naszych tradycyjnych słodkich wyrobów z ciasta drożdżowego: drożdżówki, placki ze śliwkami, z truskawkami, agrestem, brzoskiwnią; posypane grubą warstwą pysznej kruszonki...

Bez jakichkolwiek sztucznych dodatków!

fragment artykułu "Nie ma, jak u taty..." z Gazety Krakowskiej: (...) Piekarnia Mojego Taty jest inna niż wszystkie. Tu personel starannie się dobiera, nie pracuje tam nikt z przypadku, bo nie każdy potrafi upiec dobry chleb bez dodatków. To wielka sztuka. Ważną rolę spełnia piec typu "Anglik", który stoi na tym samym miejscu od 1914 roku i niemal bez przerwy wypieka się w nim bochenki chleba. Z takiego olbrzyma, bo jego wymiary to 4x4 metry, pieczywo smakuje zupełnie inaczej, po prostu: jak u taty."

Ostatnio dodane w okolicy

Założyliśmy naszą spółdzielnię - bar, by realizować założenia zrównoważonego rozwoju oraz społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR). Rezygnując z żywości pełniej chemicznych konserwantów przy doborze... Czytaj dalej »
w odległości: 0.12 km
MELASA to owoc twórczej wizualizacji :-) Sklepik z naturalnym, ekologicznym, wegańskim jedzonkiem. Tworzony z sercem, z przesłaniem, z ideą robienia czegoś dobrego dla Ludzi i dla samych siebie.... Czytaj dalej »
w odległości: 0.14 km

Komentarze