PIEKARNIA PIOTR MACIEJ SKRZECZKOWSKI

Dodane przez:

, 10/04/2013

Ostatnia aktualizacja: 10/04/2013

Adres:
Polkowska 5
Warszawa, Mazowieckie 00-727
Polska
Telefon: +48 22 8437400
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.4 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Od 25 lat pieczemy dla mieszkańców Warszawy. W październiku 2012 roku nastąpiło uroczyste otwarcie naszej piekarni w nowej siedzibie na Sielcach przy ul. Polkowskiej 5. Na wyremontowanej 400-metrowej powierzchni parteru starej, przedwojennej kamienicy prowadzimy tradycyjną produkcję wielu asortymentów pieczywa oraz domowych ciast, drożdżówek, pączków i faworków. Wszystkie nasze wyroby produkowane są według dawnych tradycyjnych receptur piekarskich, chleby na zakwasie, bez dodatku polepszaczy, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Przy piekarni działa sklepik, otwarty od poniedziałku do soboty, w którym można zakupić cały produkowany asortyment prosto z pieca.
Zaopatrujemy sklepy, restauracje, przedszkola, bufety w świeże pieczywo i pyszne domowe ciasta /głównie na terenie Ursynowa, Mokotowa i Ochoty/ przez 7 dni w tygodniu.
Słyniemy z wyrobów okazjonalnych: jagodzianek produkowanych z jagód z własnego skupu, pięknych plecionych kogutów wielkanocnych, zajączków, karnawałowych róż i faworków, świątecznych wypieków, pysznych pączków.
Historia powstania naszej firmy oraz bieżące aktualności na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Piekarnia-Piotr-Maciej-Skrzeczkowski/2754... GORĄCO ZAPRASZAMY!

Ostatnio dodane w okolicy

Sklep z żywnością ekologiczną. Więcej informacji ze strony www: „POLECAMY: - świeże warzywa (również nowalijki), owoce, jaja, zboża, orzechy, grzyby i inne, bezpośrednio z gospodarstw... Czytaj dalej »
w odległości: 0.90 km
Rodzinna firma oferująca wyroby cukiernicze wysokiej klasy, oparte na starych recepturach i tradycji ręcznego wypieku na najlepszych surowcach. Wyroby nie zawierają konserwantów ani polepszaczy.... Czytaj dalej »
w odległości: 2.34 km

Komentarze