Piekarnia Piwoński

Dodane przez:

, 5/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 5/10/2011

Adres:
Warszawska 88
Łomianki, Mazowieckie 05-092
Polska
Telefon: 22 751-10-17
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (3 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Pieczywo według tradycyjnych receptur. Więcej informacji ze strony www piekarni:

"Aby każdy mógł docenić walory tradycyjnych receptur, delektując się swym ulubionym rodzajem pieczywa, oferujemy produkty z trzech głównych grup: pieczywo pszenne, żytnie i mieszane.

Od dawna szczególnym uznaniem cieszy się nasz oryginalny chleb pytlowy, a także chleb z ziarnami słonecznika i soi i wiele innych charakterystycznych wypieków odpowiadających Państwa indywidualnym gustom.

Największą sympatią cieszą się nasze chleby wypiekane w prostokątnych formach, nie tylko z powodu ich dobrego smaku, ale przede wszystkim ze względu na ich walory zdrowotne.

Pieczywo z mąki żytniej, pieczone wyłącznie na zakwasie, posiada m. in. dużą zawartość błonnika i witamin z grupy B. Docenia się również jego niepowtarzalny smak, bez którego ciężko wyobrazić sobie wiele polskich potraw.

Na szczególną uwagę zasługuje nasz chleb pytlowy, który pieczemy według oryginalnej, staropolskiej receptury. W trakcie fermentacji powstaje w nim kwas mlekowy o cennych właściwościach.

Drodzy Klienci!

Nasze ciepłe pieczywo, prosto z pieca, dociera do sklepów w Warszawie trzy razy dziennie: o świcie, wczesnym rankiem i w południe.

Przy odrobinie szczęścia, logo Piekarni Piwoński znajdą Państwo w swoim najbliższym sklepie, jeżeli znajduje się on na liście naszych odbiorców.

Nie wszystkie sklepy zamawiają pełną ofertę naszego pieczywa. Jeśli pragną Państwo kupować konkretne wyroby, a nie są one dostępe, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby znalazły się na półkach.

Lista sklepów gdzie kupisz nasze pieczywo: http://tradycyjnapiekarnia.pl/gdziekupisz.html "

KONTAKT
Piekarnia Piwoński
ul. Warszawska 88
05-092 Łomianki
tel. (22) 751-10-17
fax. (22) 751-21-32

Ostatnio dodane w okolicy

Polski Smak to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą mięsa i wędlin. Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości wędlin, które są przygotowywane według sprawdzonych receptur.... Czytaj dalej »
w odległości: 2.06 km
Ekonisza- żywność ekologiczna z dostawą do domu. Certyfikowane owoce, warzywa i żywność ekologiczna. Świeże, sezonowe produkty od zaufanych dostawców. Można zdrowo! Wszystkie nasze warzywa i... Czytaj dalej »
w odległości: 2.46 km

Komentarze