Piekarnia Sarnowska

Dodane przez:

, 26/07/2017

Ostatnia aktualizacja: 27/07/2017

Adres:
Platanowa 2
Dąbrówka, Wielkopolskie 62-070
Polska
Telefon: 883317258
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Piekarnia Sarnowska oferuje Państwu chleby na naturalnym zakwasie. Nie produkujemy na masową skalę, ale uczciwie wytwarzamy. Nie chodzimy na skróty, bo 1 bochenek chleba powstaje w ciągu niemal 24 godzin. To nie komputer robi chleb, tylko ludzie wyrabiają, doglądają i wypiekają po to, żeby na końcu mogli Państwo zjeść go ze smakiem. Nasze receptury posiadają wieloletnie tradycje. Używamy najlepszych składników, najchętniej tych z Polski. Podstawowy składnik naszego chleba to zakwas. Mamy już kilka jego rodzajów, w tym orkiszowy i bezglutenowy. Zakwasy to nie gotowe mieszanki, lecz żywe organizmy, pieczołowicie doglądane, traktowane jak członkowie rodziny. Priorytetem Piekarni jest wypiek chleba bez drożdży, polepszaczy smaku, spulchniaczy i barwników. Tradycyjne metody wytwarzania chleba są zawsze droższe i bardziej pracochłonne, ale dzięki temu nasze produkty mają wyjątkowy smak i wspomagają Państwa zdrowie.

Oferta Piekarni jest dość bogata. Wytwarzamy pieczywo orkiszowe, żytnie i bezglutenowe. Od niedawna dołączyły także ciasteczka maślane- Lucynki. Różnorodne dodatki w naszych wyrobach sprawiają, że każdy smakosz znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Produkty Piekarni zostały wyróżnione znakami- Jakość Tradycja oraz Dziedzictwo Kulinarne Wielkopolska. Chleb żytni z czarnuszką został także wyróżniony w konkursie Smaki Powiatu Poznańskiego na Festiwalu Dobrego Smaku w Poznaniu.

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie wędliny produkowane tradycyjnymi metodami, więcej informacji ze strony www: O NAS Firma nasza należy do nielicznych Rzeźnictw polskich, ze starymi tradycjami rodzinnymi, aktualnie... Czytaj dalej »
w odległości: 3.87 km
Smakfonia jest parafrazą symfonii - harmonijnego zespolenia doznań, dźwięków, emocji i barw. Gotowanie i jedzenie jest dla mnie czymś zjawiskowym. Jest koncertem zmysłów - smaku, węchu,... Czytaj dalej »
w odległości: 8.07 km

Komentarze