Pod Lipami - gospodarstwo agroturystyczne

Dodane przez:

, 21/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 23/11/2011

Adres:
Gościęcino 3
Choczewo, Pomorskie 84-210
Polska
Telefon: 58 676 39 32, 600 919 478
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Tradycyjne gospodarstwo „Pod Lipami” oferuje domową kuchnia opartą na produktach z własnego gospodarstwa. Możliwość wzięcia udziału w pracach gospodarskich (obsługa zwierząt, prace polowe), czynnej rekreacji w cichym i spokojnym miejscu (100m do lasu bogatego w runo leśne) oraz wędkowania (własny zarybiony staw). Gospodarstwo należy do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Więcej ze strony www:

"Agroturystyka Pod Lipami:
- tradycyjne gospodarstwo rolne
- zabytkowy dwór z 1798 r. otoczony pięknym parkiem, oddalony od wsi 200 m
- zwierzęta domowe w gospodarstwie
- domowa kuchnia oparta na własnych produktach
- spokój, świeże powietrze
- możliwość wędkowania na miejscu
- 100 m do lasu bogatego w runo (grzyby, jagody, maliny)
- możliwość czynnej rekreacji (wycieczki rowerowe, spacery)
- możliwość wzięcia udziału w pracach gospodarskich (obsługa zwierząt, prace polowe)
- miłe, wspólne spotkania przy ognisku z gospodarzami
- domowa atmosfera

Dysponujemy 5 pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w radio. Ogólnie posiadamy 19 miejsc noclegowych.
Obiekt położony w cichym i spokojnym miejscu 18 km od morza. Do dyspozycji Gości: stołówka, w pełni wyposażona kuchnia, lodówka, plac zabaw, boisko, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, miejsce na grill-ognisko, a także parking. Akceptujemy zwierzęta domowe.

W okolicy znajdują się :
- kawiarnia - 3 km
- hippika - 3 km
- poczta - 3 km
- sklep - 3 km
Rowery i wędkowanie gratis, własny zarybiony staw.

Informacje o miejscowości:
Gmina Choczewo jest gminą nadmorską położoną na Pobrzeżu Kaszubskim - na trasie Łeba - Karwia. Głównym walorem jest tu czyste, bogate w jod morskie powietrze, piękne plaże, a także duża ilość lasów bogatych w runo leśne. Na terenie gminy znajdują się dwa atrakcyjne jeziora. Choczewskie wody o pierwszej klasie czystości, uroczo położone wśród lasów, posiadające kilka dostęnych plaż. Jezioro kopalińskie słynie także z bogactwa ryb, a na jego brzegu funkcjonuje dobrze urządzone pole namiotowe. Niewątpliwą atrakcją i chlubą gminy jest latarnia morska w Stilo. Na terenie gminy istnieje gęsta sieć zabytkowych dworków otoczonych przez starą i ciekawą roślinność parkową. Istnieje tu także unikalny rezerwat przyrody "Choczewskie cisy".

Turyści mogą skorzystać tutaj z przebogatej i różnorodnie urządzonej bazy noclegowej. Gmina pokryta jest siecią kwater agroturystycznych. Aktywnie wypocząć można także przemierzając ścieżki rowerowe lub pojeździć w siodle albo przejechać się bryczką. Chętni do wypoczynku mają tu zagwarantowany spokój i możliwość edukacji ekologicznej i historycznej. Wypoczniesz tu nie tylko latem, ale również przez cały rok !!!

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie mleczarni masło, śmietanki, twarogi, mleko, maślanki, jogurt oraz sery. Dodatkowo do nabycia jaja ekologiczne i ściółkowe. Jest możliwość zamawiania dostaw domowych. Więcej informacji ze... Czytaj dalej »
w odległości: 10.32 km
Gospodarstwo oferuje doskonałe domowe posiłki oparte na własnych produktach. Miejsce słynie z regionalnej potrawy, Kaczki Po Pomorsku. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu produktów z gospodarstwa -... Czytaj dalej »
w odległości: 10.90 km

Komentarze