Pod Srebrną Górą - gospodarstwo ekoturystyczne

Dodane przez:

, 7/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 7/10/2011

Adres:
ul. Długa 125
Jeżów Sudecki, Dolnośląskie 58-521
Polska
Telefon: 75 71 32 221, 695 435 024
Ocena: 
Brak głosów
Javascript is required to view this map.

Opis

Certyfikowane gospodarstwo ekologiczne i agroturystyczne - hodowla krów, kur, i koni huculskich. Więcej informacji ze strony www:

"Spokój i ciszę zawdzięczamy lokalizacji z dala od miejskiego szumu, w części wsi żyjącej leniwie wiejskim rytmem. Od kilkunastu lat, kontynuując rodzinne tradycje, prowadzimy gospodarstwo rolne. Od 2004 roku posiadamy certyfikat gospodarstwa ekologicznego, nadany nam przez jednostkę certyfikującą Agro Bio Test. Hodujemy krowy, kury oraz doskonałe do rekreacji konie huculskie. Można więc sprobować u nas mleka, świeżych serów, jaj oraz zażyć konnej przejażdżki. Przy zabudowaniach jest wiele zieleni: kwiatów, krzewów ozdobnych i drzew. Ławeczki w zacisznych miejscach, ciekawie zaaranżowane miejsce na ogrodowego grilla, czy mini plac zabaw dla najmłodszych gości sprawiają, że można u nas doskonale wypocząć.

Zdobyliśmy I miejsce w konkursie na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w roku 2009 w kategorii "Ekologia -Środowisko" w województwie dolnośląskim.

KUCHNIA: Chociaż zapewniamy gościom dostęp do kuchni, to jednocześnie zapraszamy ich do korzystania z naszej domowej, zdrowej i smacznej oferty kulinarnej, w której wykorzystujemy produkty z naszego gospodarstwa. Smaczne sery i jaja, świeże warzywa i owoce oraz domowe przetwory to podstawa naszej kuchni."

Ostatnio dodane w okolicy

Szeroki wybór towarów bezpośrednio od lokalnych rolników i producentów żywności. Więcej ze strony www: "Największe targowisko w Jeleniej Górze przy zbiegu ulic Ogińskiego i Różyckiego.... Czytaj dalej »
w odległości: 3.98 km
Wiejskie Delicje- pierwszy w regionie sklep przy gospodarstwie rolnym z wyrobami własnej produkcji i produktami ekologicznymi oraz tradycyjnymi z innych gospodarstw i małych firm rodzinnych oferuje... Czytaj dalej »
w odległości: 10.01 km

Komentarze