Polańczyk - wędzarnia ryb

Dodane przez:

, 28/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 28/11/2011

Adres:
Osiedle Na Górce 4
Polańczyk, Podkarpackie 38-610
Polska
Telefon: 48 792 398 743
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 3.2 (6 głosów)
Javascript is required to view this map.

Opis

Firma oferuje regionalny, bieszczadzki przysmak czyli wędzonego pstrąga na zamówienie, przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników przyprawiających i konserwujących. W siedzibie firmy do nabycia dowolna ilość ryb na wynos. Więcej ze strony www:

"Wędzarnia ryb Polańczyk" jest firmą świadczącą usługi dostawy wędzonego pstrąga na zamówienie . Specjalizujemy się w wędzeniu na ciepło przy zastosowaniu technologii płaszcza wodnego i wykorzystywaniu jedynie naturalnych składników konserwujących oraz przyprawiających nasz wyrób. .
Cały proces wędzenia trwa około 5-6 godzin i wymaga zastosowania drewna olchowego oraz drzew owocowych by aromat, smak i kolor zaspokajał najwybredniejsze gusta.

Nasz regionalny przysmak można nabyć w wybranych restauracjach, barach czy sezonowych obiektach gastronomicznych na terenie Bieszczad jak również w siedzibie firmy gdzie oferujemy dowolną ilość świeżych ryb na wynos.

Wędzone ryby - oferta
W chwili obecnej oferujemy wędzonego pstrąga. Możemy zaproponować formę sprzedaży na kilogramy lub sztuki pakowane próżniowo bądź świeże i ciepłe dobrze opakowane w kartonowych tacach. Istnieje możliwość umówienia indywidualnych cen dostaw dla przedsiębiorców.

Noclegi i Pstrąg w Polańczyku
Regionalny przysmak - pstrąg wędzony można zakupić i zjeść w Prywatnych kwaterach noclegowych w Polańczyku. Oferujemy wędzenie i noclegi w jednym miejscu. Połącz te dwie przyjemności a nie pożałujesz..."

Ostatnio dodane w okolicy

Fantastyczne piwa lokalne produkowane w jedynym browarze w Bieszczadach. Sklep Esencja Karpat oferuje również miody, suszone owoce a w sezonie specjalne pieczywo. Na miejscu w lecie funkcjonuje... Czytaj dalej »
w odległości: 8.70 km
EkoMiodek to firma, którą prowadzę wraz z moimi rodzicami Teresą i Stanisławem Gierula. Nasze gospodarstwo liczące obecnie 200-stu pniową pasiekę, położone jest w malowniczej miejscowości Chyrzyna... Czytaj dalej »
w odległości: 47.08 km

Komentarze