Polska Róża - naturalne soki, syropy i konfitury

Dodane przez:

, 28/07/2015

Ostatnia aktualizacja: 28/07/2015

Adres:
ul. Róży 5
Falenty Nowe, Raszyn, Mazowieckie 05-090
Polska
Telefon: 22 720 53 21
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

POLSKA RÓŻA jest całkowicie polską firmą, budującą swą pozycję na rynku od 35 lat. Głównym założeniem przy tworzeniu Firmy było uruchomienie produkcji przetworów owocowych o możliwie najwyższych walorach odżywczych bez użycia konserwantów i jakichkolwiek dodatków chemicznych. Niepowtarzalność naszych produktów bierze się z wysokiej troski o dobór surowców oraz rzetelną technologię.

Nasze soki, nektary i syropy są produkowane wyłącznie ze świeżo tłoczonych owoców. W naszej produkcji kierujemy się uczciwością wobec naszych klientów oraz troską o ich zdrowie. Nie korzystamy z procesu zagęszczania soku owocowego, który degraduje wartościowe składniki owoców jak: karoten, antocyjany, witaminę C, aromaty i inne składniki odżywcze. Wszystko to kosztem wartości odżywczych w celu uzyskania niższych kosztów produkcji.
My zachowujemy to, co najcenniejsze! W przeciwieństwie do przetworów wielu firm nasze przetwory nie zawierają:
- konserwantów
- barwników chemicznych (w tym tzw. identycznych z naturalnymi)
- aromatów chemicznych ani żadnych innych dodatków chemicznych

Wśród całej gamy naszych produktów, chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na przetwory witaminowe:
NEKTAR RÓŻANY
WITAMINĘ C NATURALNĄ - Sok z róży
SYROP RÓŻANY (wysoko i niskosłodzony)

W skład Firmy wchodzi zakład przetwórstwa w Falentach Nowych, jedyny w Polsce przystosowany do tego typu produkcji. Stosujemy unikalną technologię, która pozwala zachować w przetworach składniki odżywcze i prozdrowotne w bardzo dużych ilościach.
Posiadamy również dwie ekologiczne plantacje krzewów różanych o łącznej powierzchni 115 hektarów, z których pozyskujemy najwyższej jakości owoce i płatki róż. Pozostałe owoce dostarczane są nam przez sprawdzonych plantatorów.

Produkty POLSKIEJ RÓŻY, delikatesowe konfitury i syropy, ze względu na wysoką jakość, umieszczane są na tzw. wysokiej półce. Przetwory wysokowitaminowe bez cukru znajdują odbiorców na rynku produktów ekologicznych.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.polskaroza.pl lub na nasz fanpage na facebooku www.facebook.com/firmaPolskaRoza

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie szeroki wybór wędlin produkowanych tradycyjnie. Więcej informacji ze strony www firmy: "O FIRMIE Jesteśmy polską firmą wędliniarską z tradycjami. Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie... Czytaj dalej »
w odległości: 4.51 km
Słynne targowisko lokalnych rolników z Lesznowoli na trasie z Piaseczna do Magdalenki (ulica Słoneczna). Ogromny wybór: od małych dyń do wielkich (odmiany popularne i ozdobne), dynie w całości, w... Czytaj dalej »
w odległości: 5.27 km

Komentarze