Polskie Specjały Katarzyna Rembowska

Dodane przez:

, 24/10/2016

Ostatnia aktualizacja: 24/10/2016

Adres:
Jana Kazimierza 64A / 487
WARSZAWA, Mazowieckie 01-248
Polska
Telefon: 516625707
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (4 głosy)
Dostarczamy: 
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
45
Javascript is required to view this map.

Opis

Polskie Specjały powstały jako efekt poszukiwań tego, co dobre, proste, naturalne, a jednak tak ciężko dostępne.

Obecnie wielkie zakłady mięsne produkują wędliny pozbawione smaku, jaki kojarzy nam się z dzieciństwem. Chociaż rynek wędlin tradycyjnie wędzonych jest coraz większy i bardzo dynamicznie się rozwija, a duże przedsiębiorstwa wędliniarskie oferują linie premium, które są dostępne w dużych sklepach, to niestety, przy skali takiej produkcji, nie można mówić o procesie powstawania tych wyrobów jako całkowicie tradycyjnym. Co więcej, bardzo często produkty te „malowane” są koncentratem dymu wędzarniczego. W najlepszym zaś wypadku wędzone są na zrębkach wiórowych w przemysłowych wędzarniach elektrycznych.

Ostatnimi laty następuje wzrost zainteresowania żywnością zdrową i nieprzetworzoną. Społeczeństwo zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, co oferowane jest w konwencjonalnych sklepach. Wędliny są bardzo mocno przetworzone, dodaje się do nich dużo chemii, a zawartość mięsa jest niska. Skoro tu trafiłeś, to odmiany szukasz także i Ty. Dodatkową wartością w przygotowanej dla Państwa ofercie jest oszczędność czasu. Od teraz nie musisz już stać w kolejkach po wątpliwej jakości wędliny. To my, osobiście i darmowo, dowieziemy Państwu produkty, które zachwycą jakością.

Oferowane przez nas produkty swój wyjątkowy smak zawdzięczają tradycyjnym recepturom i niepowtarzalnym aromatom służącego nam do opalania drzewa akacjowego, dębowego i owocowego. Każdy wyrób wędzony jest w tradycyjnych kadziach i pozbawiony nienaturalnych składników, barwników, glutaminianu sodu czy konserwantów. Do marynowania użyte zostały jedynie naturalne przyprawy, takie jak: czosnek, jałowiec, sól i pieprz, które zmieszane zostały bezpośrednio przed użyciem. Taki sposób przyrządzania wyrobów wpływa na ich świeżość, która wynosi do 3 tygodni, a nawet dłużej. Szybko poznają to i Państwo, gdy wędliny po dłuższym czasie nie zrobią się śliskie, a jednie naturalnie podsuszą się.

Nasze produkty są legalnie dopuszczone do obrotu pod numerem weterynaryjnym PL14147210IW, posiadają świadectwo badań weterynaryjnych.

Ostatnio dodane w okolicy

Form Factory, właściciel marki olei Form Food, to firma rodzinna, powstała z zamiłowania do świeżego, prawdziwego, zdrowego i smacznego jedzenia. Specjalizujemy się w olejach na zimno tłoczonych,... Czytaj dalej »
w odległości: 1.32 km
Świeże, sezonowe owoce i warzywa, które przywożą okoliczni rolnicy. Oprócz tego pieczywo, nabiał, jajka, miody i wędliny bezpośrednio od producentów. Targowisko to wielobranżowy bazar, na którym... Czytaj dalej »
w odległości: 2.69 km

Komentarze