Prawdziwe Jedzenie - sery owcze

Dodane przez:

, 25/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 25/10/2011

Adres:
Kraszewskiego 1
Krynica-Zdrój, Małopolskie 33-380
Polska
Telefon: 600 303 171
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4 (7 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

Tradycjne sery owcze wysokiej jakości, więcej ze strony www:

"SZANOWNI PAŃSTWO,
Kiedy poznałem walory smakowe i zdrowotne dobrego sera owczego, a równocześnie okazało się jak trudno jest go kupić, postanowiłem wytworzyć taki ser dla siebie, rodziny i przyjaciół. Nielogicznym jest zainwestować w owce, w wiedzę oraz w maleńką mleczarnię i prowadzić produkcję przez parę tygodni w roku tylko na własne potrzeby. Dlatego nasza maleńka mleczarnia produkuje sery przez cały sezon, a nadwyżkę produkcji pragnę zaoferować Państwu.
Ser, który Wam oferuję, to ten sam ser jaki produkuję dla samego siebie, czyli wytworzony: •z mleka pozyskanego z mojego stada owiec, które mogę w pełni kontrolować, żywionych bez GMO, wypasanych w czystym górskim środowisku,
•z mleka dojonego wyłącznie od zdrowych owiec,
•z mleka surowego, czyli niepasteryzowanego,
•tylko z mleka owczego bez użycia jakichkolwiek nowoczesnych dodatków, polepszaczy, substytutów mleka, czy jego standaryzacji,
•zgodnie z tradycyjnymi zasadami, bez przyspieszania procesów produkcji i dojrzewania.
Taki ser to dzieło sztuki. Wiem, że jesteśmy na początku szkoły, w której musimy się jeszcze wiele nauczyć, ale dzięki doskonałemu mleku naszych owiec, nasz ser już zyskał uznanie europejskich autorytetów serowarstwa, którzy chętnie służą nam swoja wiedzą, zafascynowani polskim przedsięwzięciem

SERY NIEMAL JAK LEKARSTWO
Z pośród nadesłanych mi materiałów naukowych dotyczących zdrowotnych walorów mleka owczego, najcenniejsze nadedeszły z Wrocławia od Pani profesor doktor habilitowanej Bożeny Patkowskiej-Sokoła. Otrzymałem od niej fragmenty pracy naukowej, z której dowiedziałem się, że mleko owcze ma unikalne walory zdrowotne.
Przeczytałem, że przeprowadzone badania wskazują na dużą zdolność do hamowania procesów nowotworowych przez naturalne preparaty wytworzone z tłuszczu mleka owczego o zwiększonej koncentracji dienu c9t11. Oprócz tego, w trakcie badań naukowcy stwierdzili w mięsie i mleku owczym znacznie większą (niż u innych gatunków zwierząt) zawartość L-karnityny, która jest związkiem niesłychanie korzystnie wpływającym na pracę mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych. Ponadto, Pani Profesor poinformowała mnie, że ze względu na wyższą niż u innych gatunków zwierząt zawartość CLA w mleku owczym, regularne spożywanie produktów wytworzonych z tego mleka podwyższa zdolność organizmu do redukowania tkanki tłuszczowej. Warto tu zaznaczyć, że za przeprowadzone badania Pani Profesor otrzymała wiele międzynarodowych wyróżnień.

FIRMA
Prawdziwe Jedzenie Sp. z o.o.
33-380 Krynica-Zdrój, ul. Kraszewskiego 1

Sklep tel.: 600 303 171 — czynny od poniedziałku do soboty
Firma tel.: (18)446 98 32 — nie mamy stałej obsługi telefonów ponieważ nasza firma jest niewielka
Faks: (18) 4469831"

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo agroturystyczne i ekologiczne, własne warzywa i owoce, nalewki i wina własnej roboty. Więcej ze strony www: "Od dawna w Beskidzie Niskim poszukiwaliśmy miejsca do osiedlenia się „na... Czytaj dalej »
w odległości: 9.18 km
Pasieka z tradycjami, położona w unikalnym środowisku lasów szpilkowych, w górach. Więcej ze strony www: "Pasieka "BARĆ" w Kamiannej: - tradycją sięga do przepowiedni z przed wieków, która mówi... Czytaj dalej »
w odległości: 14.62 km

Komentarze