Prawdziwe Sery Korycińskie "Swojskie" Serowar Podlaski

Dodane przez:

, 26/07/2016

Ostatnia aktualizacja: 26/07/2016

Adres:
Gorszczyzna 2
Korycin, Podlaskie 16-140
Polska
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Prawdziwe Sery Korycińskie "Swojskie"
Producent: Krystyna Łukaszuk
www.serowarpodlaski.pl
Prawdziwe Sery Korycińskie wytwarzane w naszym gospodarstwie nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani wzbogacaczy smaków. Swój niezwykle unikalny smak i aromat zawdzięczają najwyższej jakości surowca, wyselekcjonowanym, naturalnym składnikom oraz tradycyjnej metodzie wytwarzania.
Prowadzimy małe gospodarstwo rolne w niezwykle czystym i urokliwym rejonie Podlasia usytuowanym między Biebrzańskim Parkiem Narodowym a Puszczą Knyszyńską. Wraz z chęcią przywrócenia do życia smaków z dzieciństwa zrodził się pomysł wytwarzania serów według tradycyjnej receptury.
Uznaliśmy, że ser koryciński z uwagi na jego wyjątkowe walory smakowe zasługuje na prawną ochronę tradycyjnej metody wytwarzania. Nasz cel został osiągnięty poprzez wpisanie Sera Korycińskiego „Swojskiego” na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Następnie w 2012 r. Ser Koryciński został zarejestrowany przez Komisję Europejską jako Chronione Oznaczenie Geograficzne.
Wysoka jakość Serów Korycińskich wytwarzanych w naszym gospodarstwie jest powszechnie doceniana. Świadczą o tym prestiżowe nagrody, które wyróżniają nas na tle innych producentów. Jesteśmy jedynymi laureatami Perły w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo” oraz Podlaskiej Marki Roku w kategorii „Smak Roku”.
Posiadamy Certyfikat Jakości wydany przez Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno Spożywczych oraz certyfikat unijny - Chronione Oznaczenie Geograficzne (ChOG).

ZAPRASZAMY
na naszego facebooka i stronę internetową
https://www.facebook.com/serowarpodlaski/?fref=ts
www.serowarpodlaski.pl

Ostatnio dodane w okolicy

Rodzinne gospodarstwo wyrabiające sery korycińskie, wg regionalnych tradycji. Więcej ze strony www: "Obok Korycina na Podlasiu znajduje się mała wieś Szumowo. Domów jest tu nie więcej niż... Czytaj dalej »
w odległości: 2.12 km
Wychodząc na przeciw żywności produkowanej na bazie "chemii", korzystając z bogactw naturalnych swojego gospodarstwa oraz okolicy w której mieszkam postanowiłem dążyć do samowystarczalności... Czytaj dalej »
w odległości: 19.71 km

Komentarze