Przystań u Siudowej Zosi

Dodane przez:

, 25/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 25/10/2011

Adres:
Tresna, ul. Nad Jeziorem 1
Czernichów, Śląskie 34-311
Polska
Telefon: 668 633 930, 604 544 870
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.2 (5 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Baza gastronomiczno-rekreacyjna oferująca tradycyjnie wędzone ryby, ryby smażone i dania z grilla. Więcej ze strony www:

"Nad Jeziorem Żywieckim, przy zaporze w Tresnej umiejscowiona jest „Przystań u Siudowej Zosi” – baza gastronomiczno-rekreacyjna działająca od 1 maja do 31 października.

Wędzeniem ryb zajmujemy się od 8 lat. Nasze ryby wędzone są tylko metodą tradycyjną w drewnianym wędzoku, przy użyciu w dużej mierze drzewa owocowego, drzewa olchowego oraz bukowego. Oferujemy ryby wędzone na ciepło i na zimno. Zawsze najbardziej zależy nam na jakości naszych wyrobów. Nasze wyroby przygotowywane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

Szczególnie polecamy nasz specjał firmowy polędwicę z suma, która podbiła już serca i podniebienia wielu naszych klientów. Polędwica jest naszym pomysłem i z tego co nam wiadomo tylko my mamy na tyle cierpliwości i umiejętności aby przyrządzać taki rarytas.

Szczycimy się także smakiem naszych wędzonych węgorzy i troci, które zawsze pochodzą z polskich jezior.

Dzięki tradycyjnej metodzie wędzenia nasze łososie i halibuty zachowują prawdziwy smak i zapach.

Wszystkich nasze wyroby dostępne są na organizowanych przez centra handlowe Jarmarkach Produktów Regionalnych lub Jarmarkach Produktów Staropolskich, a także na terenie naszej Przystani w okresie działalności, gdzie można zjeść rybkę prosto z wędzoka."

Ostatnio dodane w okolicy

EkoIdea! Produkty ekologiczne i naturalne to sklep internetowy i stacjonarny zlokalizowany w centrum Żywca przy ul.Komorowskich 29, oferujący wyłącznie sprawdzoną, zdrową żywność bez konserwantów i... Czytaj dalej »
w odległości: 4.57 km
Piekarnia ekologiczna Chlebio zajmuje się wypiekiem wyłącznie ekologicznego pieczywa. Od listopada 2018 mamy certyfikat ekologiczny na cały asortyment Wyróżniamy się tym, że nie pieczemy niczego z... Czytaj dalej »
w odległości: 12.07 km

Komentarze