Rafa - ryby wędzone

Dodane przez:

, 28/11/2011

Ostatnia aktualizacja: 28/11/2011

Adres:
ul. Skandynawska 14
Władysławowo, Pomorskie 84-120
Polska
Telefon: (58) 674 11 42, 600 901 964
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Javascript is required to view this map.

Opis

Lokalny lider produkcji ryb wędzonych. Wyroby tylko z naturalnych składników, bez konserwantów. Oprócz ryb wędzonych możliwość zakupu ryb świeżych oraz mrożonych. Na terenie zakładu sklep firmowy dla detalicznych klientów. Więcej ze strony www:

"O FIRMIE:
Na rynku rybnym istniejemy od 1994 roku. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w poznawaniu potrzeb naszych klientów, pozwala nam na sprawną i fachową obsługę klienta. Naszym odbiorcom proponujemy towar najwyższej jakości, który produkowany jest tylko z naturalnych składników. Posiadamy pełną dokumentację oraz certyfikaty umożliwiające nam eksport do krajów Europy Zachodniej oraz do państw nie należących do Unii Europejskiej. Spełniamy wszelkie wymogi naszych krajowych i zagranicznych partnerów handlowych. Nasze wyroby nie zawierają konserwantów są więc zdrowe i bezpieczne.

OFERTA
Naszą bogatą ofertę stale zwiększamy i udoskonalamy co sprawia że jesteśmy lokalnym liderem w produkcji i dystrybucji ryb wędzonych. Zajmujemy się handlem ryby świeżej, mrożonej oraz wędzonej. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ryby wędzone pakowane próżniowo. Szczególnie polecamy łososia bałtyckiego oraz norweskiego, a także inne według potrzeb klienta. Z ryb świeżych i mrożonych proponujemy: filet sandacz, filet dorsz, łosoś norweski, łosoś bałtycki, węgorz i inne.

Poniżej prezentujemy niektóre z ryb wędzonych:
ryba maślana
makrela
pstrąg
halibut
śledź
dorsz
łosoś
węgorz
ryby wędzone pakowane próżniowo

Na terenie naszego zakładu znajduje się sklep firmowy, w którym mogą Państwo dokonać zakupów naszych wyrobów w cenach detalicznych."

Ostatnio dodane w okolicy

Połów ryb w Bałtyku, więcej informacji ze strony www firmy: "Prowadzimy rejsy wędkarskie na Bałtyku dla grup zorganizowanych oraz wędkarzy indywidualnych. Proponujemy łowienie dorszy wędką w Bałtyku... Czytaj dalej »
w odległości: 3.35 km
Ferma zajmuje się naturalnym i tradycyjnym chowem gęsi i sprzedażą wyrobów z gęsi. Należy do Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza. Więcej ze strony www: Nasza Ferma zajmuje się... Czytaj dalej »
w odległości: 21.07 km

Komentarze