Rancho Pogorzała - Kozie specjały

Dodane przez:

, 6/04/2017

Ostatnia aktualizacja: 14/02/2018

Adres:
Pogorzała Wieś 60
Miłoradz, Pomorskie 82-213
Polska
Telefon: 667 679 666
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
20
Javascript is required to view this map.

Opis

Prowadzimy niewielkie gospodarstwo na Żuławach, hodujemy kozy wciąż bardziej hobbystycznie niż zawodowo i wytwarzamy z ich mleka sery. Zwierzaki hodujemy z pasją i miłością, karmimy naturalnym dla kóz pożywieniem, dbamy o ich dobrostan i kozie potrzeby. Do każdej podchodzimy indywidualnie, każda ma imię, własne specyficzne upodobania i to szanujemy wierząc, że tylko zadbane i szczęśliwe zwierzęta odwdzięczają się najlepszym i najsmaczniejszym mlekiem, z którego powstają sery wyjątkowe, w które wkładamy także nasze serce. Hodowla utrzymana jest w trybie ekstensywnym czyli przyjaznym zwierzętom. W związku z tym po sezonie w okresie jesienno-zimowym mleka i serów jest mniej, konieczne jest wcześniejsze ich zamówienie jednak Wiosną i Latem kiedy kozy wesoło brykają po łące, znowu możemy się cieszyć ich zróżnicowanym smakiem, dostępnym w zasadzie od ręki. Począwszy od udoju, sery wytwarzamy ręcznie, pomijając zmechanizowany proces technologiczny co jest dla nas niezwykle istotne i także ma wpływ na smak naszych wyrobów.
Pod koniec 2017 roku smak naszych serów został doceniony przez inspektora z zespołu Gault&Millau Polska i znaleźliśmy się w “Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska 2018” wśród 160 najlepszych wytwórców produktów regionalnych w kraju. Rekomendacja jaką otrzymaliśmy jest dla nas niesamowitym wyróżnieniem i olbrzymia motywacją do nieustannego dbania o najwyższą jakość naszych wyrobów, wytwarzanych z prawdziwą Pasją i Sercem.
Nasze wyroby sprzedajemy w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego.
Posiadamy weterynaryjny numer identyfikacyjny : 22 09 35 01.

Polecamy się i zapraszamy także na nasz profil na facebook-u
https://www.facebook.com/Rancho-Pogorza%C5%82a-Kozie-specja%C5%82y-91990...
gdzie można zapoznać się dokładniej z naszą ofertą, obejrzeć zdjęcia naszych serów jak i kóz, które fotografujemy z pasją.
Pozdrawiamy, Anna i Sławek.

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo Specjalistyczne Plantacja Aronii Czarnowocowej Elżbieta Dziel jest położone na obszarze województwa pomorskiego, w Gminie Pelplin. Obszar Gospodarstwa zajmuje powierzchnię 15 ha. Areał... Czytaj dalej »
w odległości: 21.41 km
Nasze pszczółki ciężko pracuję w małym miasteczku Prabuty. Mają tu cudowne warunki do życia: rezerwat przyrody Jezioro Liwieniec, rzekę Liwę oraz otaczające ją urokliwe łaki. Miód jest połączeniem... Czytaj dalej »
w odległości: 31.87 km

Komentarze