Ranczo Frontiera

Dodane przez:

, 8/10/2011

Ostatnia aktualizacja: 24/01/2013

Adres:
Warpuny 4
Sorkwity , Warmińsko-Mazurskie 11-731
Polska
Telefon: (089) 742 93 30, 501 544 75
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.6 (7 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
Javascript is required to view this map.

Opis

Ekologiczne gospodarstwo specjalizujące się w tradycyjnej produkcji serów owczych i z mleka krowiego. Ranczo Frontiera na Mazurach poleca ekologiczne sery owcze 100% wytworzone ze świeżego mleka owiec wschodnio-fryzyjskich oraz sery z mleka krów rasy jersey.

"Prawdziwy koneser potrafi długie chwile delektować się kawałkiem dojrzałego sera, zwłaszcza spożywanego wraz z kieliszkiem dobrze dobranego wina. Na całym świecie najbardziej cenione są sery typu fermier, wytwarzane na małych farmach, ręcznie, z mleka surowego, tradycyjnymi metodami, bez użycia środków chemicznych. Takie właśnie sery robimy w naszej niewielkiej serowni. Produkujemy owcze i dżersejowe sery podpuszczkowe dojrzewające oraz sery z przerostem pleśni niebieskiej, zupełnie wyjątkowe w naszym kraju. Dojrzewają pieczołowicie doglądane nawet przez wiele miesięcy. W zależności od gatunku sera, procesy dojrzewania i pielęgnacji przebiegają różnie i określają jego swoisty, niepowtarzalny smak.

Zapraszamy do degustacji. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Preferujemy kontakt mailowy lub telefoniczny. Minimalne zamówienie serów do wysyłki wynosi 1kg z maksymalnie trzech gatunków, czyli trzy razy 0,35 kg. Prosimy o napisanie na adres seryowcze@gmail.com maila z zamówieniem, podając gatunki i ilości zamawianych serów oraz dokładne dane do wysyłki. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Jeśli zamówienie jest dokładne i jasne, przystępujemy do jego realizacji bez zwłoki i nie niepokoimy odbiorców dalszą korespondencją!

Po uprzednim umówieniu się telefonicznym, możecie Państwo przyjechać na ranczo, gdzie będzie okazja nie tylko zdegustować i zakupić ser, ale również porozmawiać w cieniu starych drzew, obejrzeć nasze zwierzęta i nacieszyć oczy mazurskimi krajobrazami...

Mogą Państwo również kupić sery bezpośrednio z naszych rąk na zorganizowanych imprezach:

- Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Handlowym Blue City, Warszawa (impreza comiesięczna)
- Festiwal Wina i Serów w Centrum Handlowym Blue City, Warszawa,
- Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu na Starym Rynku (połowa sierpnia)
- Festiwal Smaku w Grucznie (znane sierpniowe targi prezentujące kulinarne bogactwo Polski)
- Dary Ziemi w Gdyni (coroczne wrześniowe targi promujące naturalną żywność)"

Ostatnio dodane w okolicy

W ofercie wędliny wyprodukowane w oparciu o mięso pozyskane z własnego gospodarstwa. Więcej informacji ze strony www: "O firmie Gospodarstwo rolne/ Sklep z wędlinami "Mazurskie smaki" Olender... Czytaj dalej »
w odległości: 9.57 km
Jora Siedlisko to urokliwe miejsce położone w sercu Mazur, pomiędzy Mikołajkami a Mrągowem. Nasz dom położony jest na kolonii skąd rozpościera się piękny widok na pagórkowate tereny najpiękniejszej... Czytaj dalej »
w odległości: 19.05 km

Komentarze