Rarytasy Dolnośląskie

Dodane przez:

, 23/04/2013

Ostatnia aktualizacja: 24/04/2013

Adres:
Strachowskiego 45
Wrocław, Dolnośląskie 52-210
Polska
Telefon: 604696820
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 4.1 (10 głosów)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Rarytasy Dolnośląskie powstały z miłości do jedzenia, dumy z regionu i szacunku do tradycji. To miejsce, w którym odnajdą Państwo najwyższej jakości produkty oferowane przez polskich producentów.

Podstawą asortymentu Rarytasów Dolnośląskich są wyroby lokalne, dopełnione specjałami z całego kraju. Ich smak zabierze Państwa w podróż sentymentalna do smaków dzieciństwa, a innym razem zaskoczy odkryciem czegoś zupełnie nowego. .
Kierując się ideą „wiem co jem”, skomponowaliśmy dla Państwa ofertę produktów najwyższej jakości i świeżości, pochodzących głównie z terenu Dolnego Śląska. Zaopatrując się w Rarytasach Dolnośląskich otrzymują Państwo gwarancję, że wszystkie wyroby od lokalnych producentów trafiają prosto na Wasz stół! Nasze półki z dumą uginają się od produktów tradycyjnych, wytwarzanych ręcznie, regionalnych oraz odznaczonych certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego.

Ostatnio dodane w okolicy

Nasze pasieki zlokalizowane są w okolicy góry Ślęży i miejscowości Sobótka. Każdego roku zaopatrują ludzi w niezwykle zdrowe wyroby pszczelarskie. Do produkcji miodu podchodzimy z pasją oraz... Czytaj dalej »
w odległości: 1.65 km
RegioFood to miejsce łączące trzy najważniejsze wartości: miłość do rodziny, do Dolnego Śląska i do tradycji, z której się wywodzimy. Chcemy by wrocławskich stołach królowały produkty z naszego... Czytaj dalej »
w odległości: 2.82 km

Komentarze