RegioFood

Dodane przez:

, 6/03/2018

Ostatnia aktualizacja: 6/03/2018

Adres:
Dzierżoniowska, 7/1a
Wrocław, Dolnośląskie 55-536
Polska
Telefon: 578662436
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (1 głos)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
wysyłka na żądanie
sklep internetowy
Javascript is required to view this map.

Opis

RegioFood to miejsce łączące trzy najważniejsze wartości: miłość do rodziny, do Dolnego Śląska i do tradycji, z której się wywodzimy. Chcemy by wrocławskich stołach królowały produkty z naszego regionu. Unikatowe, naprawdę świeże, naturalne i zdrowe. Dlatego praktycznie cały asortyment RegioFood stanowią wyroby od lokalnych wytwórców i rzemieślników kultywujących tradycję naszego regionu.
Praktycznie cały asortyment naszego sklepu stanowią wyroby od lokalnych wytwórców i rzemieślników. Osobisty kontakt z dostawcami sprawił, że widzieliśmy na własne oczy ile pasji wkładane jest w codzienną produkcje towarów. Te bezpośrednie doświadczenia sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że w RegioFood znajdziecie naturalną, najlepszą jakościowo żywność z Dolnego Śląska.
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Dzierżoniowskiej 7/1a we Wrocławiu. Możesz poznać ponad 500 smaków naszego regionu bez wychodzenia z domu. Wszystko to za pośrednictwem sklepu internetowego www.regio-food.pl. Na naszej witrynie znajdziesz unikatowy produkt, jakim jest RegioPaczka - czyli coś więcej niż zestaw zdrowych, świeżych i naturalnych produktów. To przede wszystkim paleta smaków, komplet wartości odżywczych i kompozycja tego co najlepsze na Dolnym Śląsku.

Ostatnio dodane w okolicy

Sklep Prawdziwe Jedzenie proponuje codzienne prawdziwe jedzenie: pieczywo, wędliny, ciasta, przetwory. Wędliny z dziczyzny ze 100 procentową zawartością mięsa dzikiego, wędliny wieprzowe od małych... Czytaj dalej »
w odległości: 0.37 km
Wrocławski Bazar Smakoszy, skupia lokalnych i regionalnych producentów oraz rolników, importerów szeroko rozumianej zdrowej żywności (w tym także certyfikowanej), blogerów kulinarnych, pasjonatów... Czytaj dalej »
w odległości: 1.67 km

Komentarze