Republika Miodu - pasieka pszczela

Dodane przez:

, 10/04/2012

Ostatnia aktualizacja: 10/04/2012

Adres:
Radgoszcz 51b
Międzychód, Wielkopolskie 64-400
Polska
Telefon: 601 70 42 53; 607 33 36 81
Ocena: 
Twoja ocena: Brak Average: 5 (2 głosy)
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
Javascript is required to view this map.

Opis

Wędrowna pasieka oferuje różne rodzaje miodu pochodzące z ekologicznie czystych rejonów Puszczy Noteckiej. Dodatkowo dostępne są świece z wosku pszczelego, pyłek kwiatowy oraz kit pszczeli. Więcej informacji ze strony www pasieki:

"Nasza pasieka leży w malowniczej Puszczy Noteckiej w zachodniej Wielkopolsce, blisko Międzychodu, przy trasie na Drezdenko. Posiadamy łącznie ponad 400 pni pszczelich - są to ule typu wielkopolskiego. Pasieka ma charakter wędrowny: w sezonie wywozimy ule na miejsca konkretnych upraw i tym samym uzyskujemy jednolicie gatunkowy miód pszczeli. Z pszczołami wędrujemy na pola rzepaku, gryki, facelii, aleje lipowe i akacjowe, pod koniec lata pszczoły wywozimy do lasu na wrzos. Jest to ciężka i wyczerpująca praca, ale efektem jej jest czysty i pełnowartościowy miód z terenów nieskażonych przemysłem.

OFERTA:
miód z plastrem
miód wrzosowy
miód faceliowy
miód lipowy
miód wielokwiatowy
miód akacjowy
miód spadziowy
miód gryczany
miód rzepakowy

świece z wosku pszczelego
pyłek kwiatowy
kit pszczeli

KONTAKT:
REPUBLIKA MIODU
PASIEKA PSZCZELA
W PUSZCZY NOTECKIEJ
mistrz pszczelarski Ireneusz Gołaski
Radgoszcz 51b, 64-400 Międzychód
tel. 601 70 42 53; 607 33 36 81"

Ostatnio dodane w okolicy

Gospodarstwo oferuje wyżywienie w oparciu o własne wyroby i przetwory: konfitury, musy, przeciery, pierogi z jagodami i pyszne naleśniki oraz własnej roboty masło, sery, świeże jaja. Dodatkowo... Czytaj dalej »
w odległości: 14.27 km
W ofercie gospodarstwa szparagi, oferta sezonowa. Więcej informacji ze strony www: "...zapraszamy do skorzystania z oferty naszego gospodarstwa, szparagów - królewskich warzyw nie może zabraknąć... Czytaj dalej »
w odległości: 21.26 km

Komentarze