Restauracja Rodzinna

Dodane przez:

, 13/05/2013

Ostatnia aktualizacja: 13/05/2013

Adres:
żurawia 2
Otomin, Pomorskie 80-174
Polska
Telefon: 583039947
Ocena: 
Brak głosów
Dostarczamy: 
odbiór osobisty
dowóz w promieniu
Promień dostarczania: 
10
Javascript is required to view this map.

Opis

W restauracji Rodzinna poczujecie się jak w domu. Nasza kuchnia przywróci Wam najwspanialsze wspomnienia babcinych dań. Serwujemy potrawy kuchni regionalnej i staropolskiej. Szczególnie polecamy naszą golonkę - specjalność Szefa Kuchni!
Dodatkowym atutem naszej restauracji jest niesamowite położenie- tuż nad jeziorem Otomińskim, w otoczeniu czystej natury.
Dzieci znajdą u nas wiele atrakcji, które umilą im czas oczekiwania na przepyszne posiłki. Zadowolenie naszych małych klientów mierzymy w szeroko uśmiechniętych buziach.
Posiadamy dwa place zabaw- wewnątrz budynku restauracji oraz plac zewnętrzny dla małych odkrywców. Dla tych trochę mniejszych odkrywców wyposażyliśmy naszą restaurację w specjalne wysokie krzesełka, przewijak, plastikowe sztućce i wszelkie zabezpieczenia w sali zabaw.
Atrakcje restauracji Rodzinna zachęcą nawet największych leniuszków do aktywnej zabawy.
Zapraszamy serdecznie.

Ostatnio dodane w okolicy

Przez jedzenie do lepszego życia… Wierzymy że ciekawe doznania smakowe nie zawsze muszą być egzotyczne. Czasami wystarczy posiedzieć w przytulnym wnętrzu, miłym towarzystwie i być otwartym na... Czytaj dalej »
w odległości: 1.66 km
Rodzinna firma z długimi tradycjami oferująca pieczywo i wyroby cukiernicze bez użycia polepszaczy i konserwantów, wyłącznie na naturalnych zakwasach. Należy do Europejskiej Sieci Regionalnego... Czytaj dalej »
w odległości: 10.47 km

Komentarze